Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Telegram ICO’sunun İkinci Turunda 850 Milyon Dolar Toplandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Telegram ICO’sunun İkinci Turunda 850 Milyon Dolar Toplandı
Telegram ICO’sunun İkinci Turunda 850 Milyon Dolar Toplandı

© Reuters.  Telegram ICO’sunun İkinci Turunda 850 Milyon Dolar Toplandı© Reuters. Telegram ICO’sunun İkinci Turunda 850 Milyon Dolar Toplandı

Telegram kurucuları Pavel ve Nikolai Durov, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile bugün imzalanan bir bildiride ICO’nun ikinci turunda 850 milyon doları aşkın bir fon oluştuğunu bildirdi.

ICO, Telegram messenger uygulamasının ve kendi Blockchain platformu “Telegram Açık Ağının” gelişimini desteklemek için yatırımcılardan fon aradı. Belge, yatırımcı kimliğini ifşa etmese de, 14 Mart’ta başlayan ICO’ya 94 farklı kuruluş katıldı. ICO’nun ilk turu 29 Ocak’tan 13 Şubat arasında gerçekleşti. 81 yatırımcıdan toplam 850 milyon dolar yatırım toplandı.

Haber ajansı Vedomosti’ye göre, ICO’nun ilk turundaki yatırımcılardan biri Rus milyarder Roman Abramovich idi. Konuyu bilen kişiler, Vedomosti’ye Abramoviç’in 300 milyon dolarlık yatırım yaptığını söyledi. Abramoviç’in sözcüsü Jon Mann, Abramovich’in katılıp katılmadığına dair bir yorumda bulunmasa da 300 milyon dolar iddiasını yalanladı. İki yatırımcı ise ICO’ya destekleri ve yatırımlarını kamuoyuna açıkladılar; ödeme hizmeti sağlayıcısı Qiwi’nin kurucusu Sergei Solonin ve Wimm-Bill-Dann gıdalarının kurucusu David Yakobashvili.

Telegram ICO’sunun İkinci Turunda 850 Milyon Dolar Toplandı isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Telegram ICO’sunun İkinci Turunda 850 Milyon Dolar Toplandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

11 Eylül Saldırısının Detaylarını Açıklamakla Teklif Eden Grup, Ne Kadar Bitcoin Topladı? CLS’in Blockchain Platformu Artık Aktif! Üyeler Arasında Goldman Sachs ve Morgan Stanley Var CryptoOracle: Bitcoin Amazon’un izinden gidiyor İşte neden Bitcoin (BTC) için her şeyin güzel olacağının cevabı Bakkt kesin tarihi açıkladı, Bitcoin fırladı! Bitcoin SV Düşerken, Bitcoin Cash Çıkıyor – BSV Başka Borsalardan da Delist Edilecek Mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır