Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sıcak Gündem!!! BitMEX, Bitcoin, Ripple Tron ve VeChain Haberleri…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sıcak Gündem!!! BitMEX, Bitcoin, Ripple Tron ve VeChain Haberleri…
Sıcak Gündem!!! BitMEX, Bitcoin, Ripple Tron ve VeChain Haberleri…

© Reuters.  © Reuters.

Ripple Tron ve VeChain haberleri arasında flash haber olarak; Bitcoin ayı piyasasının Ethereum üzerindeki hâkimiyetinin daha ne kadar uzun süreceğine dair yeni bir tahmin söz konusu. Gelin kriptopara dünyasındaki sıcak gelişmeleri hep birlikte gözden geçirelim.

Son Dakika!!! Bitcoin, Ripple Tron ve VeChain HaberleriKripto borsası BitMEX’in CEO’su, mevcut Bitcoin ve kripto ayı piyasasının 18 ay daha sürebileceğini kaydetti.

Arthur Hayes Yahoo (NASDAQ:AABA) Finance UK’ye bir röportajında;

“Öngörülerime göre, düze çıkılabilmesi için şu anki mevcut volatilite ortamı 12 ila 18 ay daha devam etme ihtimali çok yüksek.

Bu öngörülere başlarken kişisel deneyimlerimden yola çıkıyorum. Zira, Bitcoin’e başladığımda 2013 yılında fiyatın 250 dolardan 1.300 dolara ve daha sonra 2014’ten 2015’e kadar bir çeşit nükleer ayı piyasası yaşandı. Fiyat çakıldı, hacim çakıldı artık yeniden para kazanmak çok zor ekmek aslanın ağzında resmen.

Açık sözlü olmak gerekirse mevcut ticari hacmin şuan ki mevcut rakamlardan daha da aşağısına gerileyebileceğini düşünüyoruz.”

Bitcoin (BTC)Spektrumun diğer ucunda, Fundstrat’daki araştırma başkanı Tom Lee geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in bu yıl bir yükseliş trendi ile herkesi şaşırtabileceğine inandığını ifade etti.

Bu arada Galaxy Digital’da kurumsal yatırımcı konusunda öngörüler yapan Mike Novogratz, gelecek yılın ilk çeyreğinde Bitcoin bir geri dönüş trendini tetikleyebileceğini tahmin ediyor.

RippleRipple’ın kurucu ortağı Chris Larsen’li Las Vegas’taki Money 20/20 konferansından yeni bir röportaj:

Larsen, dijital paranın ve Blockchain’nin, insanların ve işletme değerlerinin transfer yönü üzerindeki rolünün düzenlenmesi mevzusunda görüşlerini aktardı.

XRP, Bitcoin Cash, Litecoinİngiltere’deki en büyük finansal katma değerleri olarak sırasıyla XRP, Bitcoin Cash ve Litecoin olarak listelendi.

Bir habere göre;

“Dünyanın en önde gelen online ticaret platformu CMC Markets, bugün tüm bilinen kriptopara bahislerini ve CDF’ler üç ek coin daha öneriyor, bunlar; Bitcoin Cash, Litecoin ve Ripple’dır. Müşteriler artık ABD doları karşısında eşleştirilmiş bu üç altcoin ile bir pozisyonlarını belirleyebilirler. ”

EthereumEthereum geliştirme stüdyosu ConsenSys, yakın zamanda asteraoid madencilik şirketi Planet Resources’ı bünyesine kattı.

Şirketin en önemli hedeflerinden biri, “evrende insanlık için gerekli olan kritik su kaynaklarını belirlemek ve açmak.”

EOSDApps eyaleti, EOS ağındaki en yeni merkezi olmayan uygulamalar hakkında bir ilerleme raporu yayınladı.

Oyundan sosyal medyaya, borsalara kadar, artık EOS’ta 100’den fazla DApp var.

Kriptopara dünyasının bir sonraki flash Ripple Tron ve VeChain haberleri ile buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın.

Bitcoin Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sıcak Gündem!!! BitMEX, Bitcoin, Ripple Tron ve VeChain Haberleri… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Safiye’nin yeni görüntüleri ortaya çıktı Cryptopia Neden Hala İşlemlere Devam Etmiyor? Kripto Para Borsası Yetkilileri Konu Hakkında Açıklama Yaptı Ether fiyatında vadeli işlem etkisi XRP Bir Menkul Kıymet mi? Monero’nun Önde Gelen Geliştiricisi, Bitcoin’in Başarılı Olacağında Hemfikir Eski ABD temsilcisinden çarpıcı Bitcoin ve kripto para yorumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır