Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tayland’daki SEC, Kasım Ayında Ülkenin İlk ICO Portalını Onaylamayı Planlıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tayland’daki SEC, Kasım Ayında Ülkenin İlk ICO Portalını Onaylamayı Planlıyor
Tayland’daki SEC, Kasım Ayında Ülkenin İlk ICO Portalını Onaylamayı PlanlıyorTayland‘ın Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Kasım ayı içerisinde ülkenin ilk dijital para arzları (ICO) için olan ilk ve tek portalını onaylamayı planlıyor. Ülkenin kripto para regülasyonlarına göre, ICO portalının görevi önümüzdeki tarihlerde bir ICO piyasaya sürmek isteyen şirketleri incelemek ve onlara yol göstermek.

Onayın Kasım Ayında Gelmesi Bekleniyor
Tayland’ın finansal düzenleyicisi SEC, büyük ihtimalle ülkenin ilk ICO portalını bu ay, ilk ICO projesini de önümüzdeki ay onaylayacak. SEC genel sekreteri Rapee Sucharitakul, yerel bir haber kaynağı olan Nation‘a şunları aktardı:

”En azından bir ICO portalının Kasım ayı sonuna kadar onaylanması bekleniyor ve ICO’lar için olan onayın da Aralık ayında başlayacağı tahmin edilmekte.”

Nation kaynağının aktardığı habere göre bir ICO portalı ”ICO piyasaya sürmek isteyen şirketler için bir tür finansal danışman ve denetmen görevi görecek.” Portalın görevi ICO’nun piyasaya sürülme amacının incelenmesi ve bu arzı planlayan şirketlerin iş planının denetlenmesi ve eksikliklerin tamamlanması. Tayland’ın kripto para regülatörüne göre ICO’ların SEC’den onay almadan önce ICO portalı tarafından incelenmesi şart koşuluyor.

Repee bunun yanı sıra ”ICO onayının arkasında yatan en önemli unsur, yatırımcılar için kesin ve kolay anlaşılabilir bilgiler sunmak” cümlesi ile regülatörün aslında tam olarak ne istediğini de vurgulamakta. Şu an için ICO projesi ile fon toplamanın hala yasa dışı olduğunu belirten genel sekreter, bu durumun yakında değişeceği müjdesini de verdi.

Tayland’daki SEC, Kasım Ayında Ülkenin İlk ICO Portalını Onaylamayı Planlıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tayland’daki SEC, Kasım Ayında Ülkenin İlk ICO Portalını Onaylamayı Planlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

PaySafe Group Yetkilisi Yankov, Kripto Paraların Büyümesi İçin Gereken Üç Etmeni Açıkladı Kraken CEO’su: Bankalar O Kadar Zorluk Çıkardı ki, Başlarda Hayatta Kalabilmem İçin Kara Para Aklayanlar Gibi Yapmak Zorundaydım Ripple Haberleri: Ripple Uluslararası Ortaklar Listesini Güçlendirmeye Devam Ediyor! FED’in Faiz Sinyali Sonrası Dolar’da Son Durum, Sahibinden.com’dan Satılma İddialarına Yalanlama, Günün Öne Çıkan Ekonomi Haberleri Bitfinex Olayı, Bitcoin’de ve Diğer Kripto Paralarda Ciddi Düşüşe Yol Açtı Bitcoin, ETH ve XRP’de Düzeltme, Bu Altcoinse Hızla Yükseliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır