Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Analist Krüger: Constantinople, Uzun Vadede Ethereum İçin ”Kesinlikle Bullish” Olacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Analist Krüger: Constantinople, Uzun Vadede Ethereum İçin ”Kesinlikle Bullish” Olacak
Ünlü Analist Krüger: Constantinople, Uzun Vadede Ethereum İçin ”Kesinlikle Bullish” OlacakKripto para piyasası özellikle geçtiğimiz  2 gündür yeşile doymuş bir tablo çizerken, Ethereum da 81 dolardan 150 dolara kadar kendini atmayı başardı. Sadece haftalar içerisinde değerini iki katına katlayan Ether, herhangi bir gelişmeye de ev sahipliği yapmaması ile kafalarda şüphe uyandırdı. Bazıları bunun ETH tabanlı vadeli işlem sözleşmelerinin fiyatlanması olarak görürken, bazıları da Constantinople hard fork’unun etkili olabileceğini ifade etti.

Önde gelen analistlerden ve kripto para birimi yorumcularından olan Alex Krüger ise, konu hakkında kendi Twitter hesabından bir açıklamada bulundu ve Ether fiyatının arkasında 2019 yılında gerçekleşecek olan hard fork olabileceğini aktardı.

Ethereum Constantinople Hard Fork’u, Heyecan Yaratıyor
Constantinople ile bir hard fork yapacak olan Ethereum, şu sıralar topluluğun beklediği tek büyük haber olarak ifade edilebilir. Tahmini olarak 16 Ocak tarihinde devreye gireceği düşünülen güncelleme, Alex’e göre kesinlikle Ether fiyatına etki edecek. Krüger’e göre, Constantinople hard fork’u, block ödülünün 3’ten 2’ye düşmesi ile, ETH arzını da buna göre düşürecek ve bu kesinlikle uzun vadede ”bullish” olarak görülmekte.

Krüger bunun yanı sıra fork ile birlikte ETH madenci piyasasının da değişeceğini vurguladı ve fiyatın bu seviyede ilerlemesi ve ödülün de düşürülmesi durumunda, sadece ‘Pro’ madencilerin piyasada dayanabileceğini ve hobi olarak madencilik yapanların ağdan çıkmaya zorlanacağını aktardı.

Ünlü Analist Krüger: Constantinople, Uzun Vadede Ethereum İçin ”Kesinlikle Bullish” Olacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Analist Krüger: Constantinople, Uzun Vadede Ethereum İçin ”Kesinlikle Bullish” Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yüzde 94 Doğru Tahmin Yapan Trefis: Bitcoin Yıl Sonuna Kadar 8500 Dolar Olacak O anlar: Bitcoin madencilik tesisleri sele böyle teslim oldu Bloomberg analisti, Bitcoin ve Tesla’yı birbirine benzetti Cardano Vakfı en önemli güncellemesini piyasaya sürdü Tokyo, New York ve Lüksemburg’daki Üniversiteler, Bitcoin ve Blockchain Eğitimini Destekliyor Anket: Endonezya, Malezya ve Güney Afrika’da Kripto Paralara Yoğun Talep Var

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır