Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Swell 2018: ‘Internet of Value’, Ripple’ın Yeni Misyonu Açıklandı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Swell 2018: ‘Internet of Value’, Ripple’ın Yeni Misyonu Açıklandı!
Swell 2018: ‘Internet of Value’, Ripple’ın Yeni Misyonu Açıklandı!

© Reuters.  Swell 2018: ‘Internet of Value’, Ripple’ın Yeni Misyonu Açıklandı!© Reuters. Swell 2018: ‘Internet of Value’, Ripple’ın Yeni Misyonu Açıklandı!

Ripple CEO’su şirketin yeni misyonunu açıkladı. Startup’ta finansal kurumların, RippleNet’e rağmen Internet of Value nasıl gerçekleştirdiği açıklandı.

San Francisco merkezli fintech’in açılış konuşması Ripple, son zamanlarda müşterilerin RippleNet aracılığıyla Internet of Value’i nasıl gerçekleştirebileceklerini açıklayan bir yazı yayınladı. Internet of Value, yeni bir Ripple misyonu. Şirket, bilgi kadar hızlı bir şekilde değiş tokuş edilmesini istiyor ve Internet of Value ile bir değer işlemi çok hızlı bir şekilde çalışabilir. Internet of Value, hisse senetleri, oylar, sık uçan yolcu noktaları, menkul kıymetler, fikri mülkiyet ve daha fazlası dahil olmak üzere değeri olan herhangi bir varlığın değişimini mümkün kılar.

Ripple Çağ Açıyor

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın yeni Swell Konferansı’nda yaptığı duyuruda, küresel finans insanlarının gelecekteki beklentileri ve gelişmeleri tartışmak için iki günlük bir etkinlik düzenlediğini açıkladı.

Şirket, bankanın değerine nasıl bir internet getireceğini açıkladı. İnsanlar “kesintisiz, gerçek zamanlı, kesin ve uygun maliyetli küresel işlemler talep ediyorlar” ve RippleNet taleplerini karşılayacak. Internet of Value’i güçlendirmek için, RippleNet, oyuncuların güçlü bir ekosistemini bir araya getiriyor.

Bu ağ, genellikle, ödemeleri göndermek için RippleNet’i kullanan kurumlar ve FinTech’lerin yanı sıra, likidite ve süreç ödemeleri sağlayan bankalar ve ödeme sağlayıcılarından oluşuyor. RippleNet ile bankalar ve ödeme sağlayıcılar, Internet’in sözünü gerçekleştirebilir, maliyetlerini düşürürken ve yeni gelir hatları açarken, modern ve kesintisiz bir küresel ödeme deneyimi için müşteri beklentilerini karşılar.

Garlinghouse şöyle dedi:

“Bu, endüstri ile ortak olmak ve henüz görülmemiş bir şeyi etkinleştirmek: küreselleşmede başka bir çağın başlangıcı”.

RippleNet, ağ kullanıcılarına dünya çapında tutarlılık, teslimatta kesinlik, yüksek işlem hızı ve daha düşük maliyetler için standartlaştırılmış, merkezi olmayan bir altyapıya erişim sağlıyor.

Ripple CEO’sunun da belirttiği gibi, şirket, tek bir sorunun çözülmesine odaklanılması nedeniyle, gerçek anlamda blockchain ve gerçek üretim akışları için kullanım durumlarına sahip olduğundan, benzersizdir.

“Çok fazla şirketin sorunu var. Kendilerini çok ince yayıyorlar, birçok farklı girişim için çalışıyorlar. Aksine, Ripple küresel ödeme sorununun blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar ile nasıl ele alınabileceğini anlamada derinleşti. ”

Bu yıl, Swell Konferansına Bill Clinton ve eski Beyaz Saray danışmanı Gene Sperling gibi isimlerl de katıldı. Clinton yaptığı konuşmada, blockchain teknolojisinin sahip olduğu potansiyele odaklandı ve yasa koyucuları bu alandaki gelişmeyi ve yeniliği aşırı düzenleme yüküyle sıkıştırmamaları konusunda uyardı.

Swell 2018: ‘Internet of Value’, Ripple’ın Yeni Misyonu Açıklandı! isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Swell 2018: ‘Internet of Value’, Ripple’ın Yeni Misyonu Açıklandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Atomic Swap Özelliği, BitPay’e de Geliyor Son çeyrekte ”en çok kazandıracak kripto paralar” için 5 uzman bir araya geldi İyimser Bitcoin fiyat tahminleri devam ediyor: Önce 12bin, ardından 22bin dolar Bitcoin 5% artışla 5.527,0 seviyesinin üzerine çıktı Binance Dört Adet Tokeni Platformundan Çıkartıyor Kripto Para Borsası OKEx de Bitcoin SV Tartışmasına Dahil Oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır