Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

17 Aralık Bitcoin fiyat görüntüsü

Ana Sayfa » GÜNCEL » 17 Aralık Bitcoin fiyat görüntüsü
17 Aralık Bitcoin fiyat görüntüsü

2/2


2/2

Bitcoin fiyat görüntüsü 17 Aralık’ta nasıl? Yatay fiyat hareketleri büyük ölçüde devam ederken orta ve uzun vadede Bitcoin’i neler bekliyor?

Bitcoin fiyat görüntüsü düşüş trendinin devam edeceğine işaret ediyor!Kriptolar için konsolidasyon genel olarak devam ederken, Bitcoin piyasası’nda hala ayılar hüküm sürüyor. 17 Aralık 23 Aralık arasında Bitcoin fiyat görüntüsü nasıl?

BTC / USD paritesi için uzun vadede trend değişebilir!Direnç seviyeleri: 3,726 $, 4,426 $, 5,070 $

Destek seviyeleri: 3,094 $, 2,261 $ 1,500 $


Bitcoin, uzun vadeli görünümde trendin değişebileceği görülüyor. Ancak, BTC 3.726 direnç ve 3.094 $ destek seviyesi aralığında kaldığı sürece yatay fiyat hareketleri devam edecektir. Geçen hafta da tahmin edildiği gibi BTC piyasasında kayda değer bir hareketlilik olmadı.(bknz:Bitcoin önümüzdeki günlerde hangi seviyeleri test edebilir?

Bitcoin fiyat görüntüsü ne bakıldığında, 21 günlük EMA ve 50 günlük EMA Bitcoin fiyatının üstündedir. Bu da BTC piyasasına şuan ayıların hakim olduğunu doğrulamaktadır. Son 14 günlük Stochastik gösterge, birbirine geçmiş hatlar ile aşırı satış bölgesinde (20’nin altında) yer alıyor. Bu da Bitcoin fiyatının konsolidasyon hareketleriyle karşılaşabileceğini gösteriyor.(bknz:Bitcoin 3400 doların altına geriledi – Hedef 3000 dolar mı?)

BTC piyasası yatay seyrinde devam ederken, traderlar pozisyon almadan önce yükselmesini bekleyebilirler. 3.726 $ ‘lık direnç seviyesinin üzerinde kırılıp kapanan güçlü bir mumun oluşması durumunda ise bir ralli bekleniyor.


BTC / USD orta vadeli düşüş trendi devam edecek mi?

4-saatlik grafikte, BTC / USD düşüş eğiliminin devam ettiğini gösteriyor. Boğalar fiyatları yukarı çekmek ve ralli gerçekleştirmek için birçok girişimde bulundu. Fakat bu, 21 günlük EMA ve 50 günlük EMA’nın dinamik destek ve direnç seviyesinde geri çevrildi. Bitcoin, yavaş yavaş 3,094 $ destek seviyesine doğru düşüş kaydediyor.

(bknz: Bitcoin 3000 doların altını mı görecek?)

BTC fiyatı 21 günlük EMA ve 50 günlük EMA’nın altında yer alıyor. Ve birbirinden iyice ayrılan iki EMA, ayıların BTC piyasasını kontrol altında tuttuğunu gösteriyor. 14 günlük Stochastik gösterge ise 60 seviyesinde ve satış sinyali veriyor. 3,094 $ ‘lık destek seviyesinin altında bir düşüş, Bitcoin’i 2.261 $ – 1.500 $ seviyelerine kadar çekebilir.

Yazının yayınlandığı sırada ise BTC % 4,94 oranında değer kazanarak 3.433,13 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

17 Aralık Bitcoin fiyat görüntüsü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’deki sert düşüş satın alma fırsatı mı? Ukraynalı Adam Kendi İnternet Sitelerinde CrpytoJacking Yapmaktan Tutuklandı! İnternetin Ötesinde Bitcoin: Uydu Üzerinden İlk Mesaj Yayınlandı Bitcoin 5000 doları aştı: Ayı piyasası resmen bitti mi? Alman Hükümeti Kripto Para Borsalarıyla İlgili Açıklama Yaptı ABD’deki Yeni Tasarı Sunuldu: “Blockchain Bir An Önce Düzenlenmeli”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır