Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple YENİ xCurrent 4.0 ile xRapid müşteri ağını genişletmeyi hedefliyor!!!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple YENİ xCurrent 4.0 ile xRapid müşteri ağını genişletmeyi hedefliyor!!!
Ripple YENİ xCurrent 4.0 ile xRapid müşteri ağını genişletmeyi hedefliyor!!!

© Reuters.  © Reuters.

Ripple YENİ xCurrent 4.0 dünyanın en büyük bankalarıyla para transferleri konusunda yeni ortaklıklar ve bir sürü yeniliklerle artık yatırımcının hizmetinde.

Ripple YENİ xCurrent 4.0 yeni ortaklıklarla yeniden…Giriş: Ripple müşterilerinin,şirketteki likidite için XRP’den yararlanmalarını kolaylaştırdı. Bunu da xRapid sayesinde gerçekleştirdi. İşte tam da aşamada Ripple müşterilerinin xRapid’e geçebilecekleri yönünde yeni bilgiler açığa çıktı. xCurrent için yeni güncellemelerin bir özetini gösteren, toplu döviz alımları, sıfır aksama süresi, “artan ürün paralelliği” ve yeni bir kullanıcı arayüzü gibi konuları içeren “XCurrent 4.0 yenilikleri” başlıklı bir belge yayınlandı.

Ripple’ın en büyük müşterilerinden bazıları, ödemelerde xCurrent’i kullanmasından dolayı Ripple’ın ürünlerinin döngüsündeki bu gelişmeyi daha da ilginç hale getiriyor. Bu flash gelişmede dünyanın en büyük 11 bankası arasında olan American Express (NYSE:AXP), MoneyGram ve Western Union gibi dev bankaların büyük bir payı var. Bankacılık sektörü müşterileri arasında 2,6 trilyon dolar değerindeki dünyanın en büyük beşinci banka yöneticisi olan MUFG, Avrupa’nın en büyük üçüncü bankası olan Credit Agricole (PA:CAGR), Bank of America (NYSE:BAC), Santander (MC:SAN), Standard Chartered (LON:STAN), SBI Group, Westpac ve Mizuho Financial Group gibi bankalar bulunuyor.

Ripple için bakınız: Craig Wright, Roger Ver’e: ”2 yılda Bitcoin Cash’in fiyatını sıfırlayacağım!!!”Ripple Pazar Stratejisti Cory Johnson, şirketin ürünlerini kullanıma sunması konusuna şu şekilde bir açıklık getirdi:

“Sunumumuzun olacağını ümit ediyorum… sunumdaki ağırlıklı konuların başında xCurrent, biraz xRapid ve ondan biraz daha az xVia olacaktır. Zamanla ağırlıklı konular değişebilir; ancak başlangıçta, en eski yenilikler en fazla cazibeye sahip olabiliyor. Zira, müşterilerin ilk göz ağrısı olmasından dolayı en uzun süre ona maruz kalmışlardır ve haliyle bu fikre daha çabuk alışma şansına sahip oluyorlar.”

Bu esasında ilginç bir bakış açısı; uluslararası ödemeleri için xCurrent kullanan maksimum sayıda Ripple müşterisinin xRapid ile kaynak likiditesinde kolayca birlikte çalışma fırsatı yakalaması anlamına geliyor. Bu, finansal kurumlar için yeni yollar açacak. Sonrasında multi-hop ile birlikte talep üzerine likidite sağlamak için müşterinin XRP’yi kullanarak nostro ve vostro hesaplarında tutulan sermayeyi serbest bırakmalarını sağlayacak.

Rapid’in bir geçiş noktası olması, şu anda finansal kurumlar için erişim konusunda muazzam bir pratiklik sağlamaktadır.

Ripple’ın Kıdemli Başkan Yardımcısı Asheesh Birla, tarafından açıklandığı gibi:

“xCurrent’i kullanıp FTP sunucusundan kurtulmaları gerekiyor zira sırf bu yüzden dosyaları işlemek için üç gün beklemek zorunda kalıyorlar. İşin püf noktası esasında xRapid’in nerde olduğudur, örnek olarak Meksika’ yı vermek gerekirse. Meksika’dakiler xRapid’e ekledikten sonra ise XRP kullanarak Meksika’ya anında para gönderebilir ve anında ödeme yapabilirler.”

Belgede bahsedilen diğer özellikler arasında, API iş akışı otomasyonu yoluyla daha kolay karşı tarafa geçişe ve daha iyi denetim ve izleme hizmetlerine olanak sağlamaktadır. Bu işlemler için ise gelişmiş ileriye doğru yönlendirmeler bulunmaktadır. Sonuç olarak, bu ayın sonuna kadar tüm ortak bankalarda uygulanacak olan SWIFT’in Küresel Ödemeler Girişimi için iyi bir rekabet ortamı oluşturacaktır.

Ripple için bakınız: Ripple CEO’su Brad Garlinghouse : ”Uzun vadede en iyi kazandıran para XRP olacak!”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple YENİ xCurrent 4.0 ile xRapid müşteri ağını genişletmeyi hedefliyor!!! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’da kritik nokta 120 dolar Önde gelen Bitcoin borsası, 5 popüler altcoin’i liste dışı ediyor Alman Hükümeti: Blockhain, Avrupa’nın ‘Bütünlüğünü’ Korumasına Yardımcı Olabilir Litecoin Fiyat Analizi: LTC/BTC Breakout’a mı Hazırlanıyor? Kripto Para Startup Firması TRM Labs, 1.7 Milyon Dolarlık Fon Topladı! Arjantin sıkı para politikasıyla Bitcoin fiyatı 2250 dolar artış gördü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır