Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Suriyeli Cihat Grubu, Fon Toplamak İçin Koin Üretti – Karşınızda SakadaKoin!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Suriyeli Cihat Grubu, Fon Toplamak İçin Koin Üretti – Karşınızda SakadaKoin!
Suriyeli Cihat Grubu, Fon Toplamak İçin Koin Üretti – Karşınızda SakadaKoin!

2/2


2/2

Kulağa ne kadar garip gelse de, bir kaç haber kaynağında yayınlanan bilgilere ve resmi Twitter hesabına göre, proje gerçekten de var ve çalışıyor.

Tor tarayıcısı kullanılarak erişilebilen Dark Web platformlarından birisinde, SadaqaCoins isimli bir proje baş gösterdi ve ilgi odağı oldu.

Koyun ve Tüfek
Twitter hesaplarında yapılan açıklamaya göre cihat ve savaş için mücadele eden mücahitler olduklarını iddia eden grup, Bitcoin veya Monero ile 4×4 kamyon, .50 kalibre mermi ve tüfek, uzun namlulu keskin nişancı tüfekleri için teçhizat, susturucu, mücahitler için savaş eğitimi ve hatta koyunlar için bile fon talebinde bulunuyor.


Daha önce Sadaka ödemelerini kripto para birimi ile yapma haberleri yapılmıştı ancak büyük ihtimalle cihat için kripto para olayı dünyada ilk. Basın saatine göre internet sayfasının cüzdan adresi tamamen boş durumda.  Site ise bir aydan daha kısa bir süre önce açılmış. Kendilerine yardım etmek isteyenlere site tarafından dört yol sunuluyor: Bağış için kripto madenciliği, diğerlerine reklam yapma, bağış için kripto para satın alma veya Müslüman olmayanların kripto para birimlerini hackleme.

Projenin Twitter adresindeki koyun fotoğrafları ve ilginç gönderiler gerçekten dikkate değer. Bazıları sitenin şaka amacı ile açılmış olduğunu düşünse de, site içeriği ve forumlarda yer alan bilgiler, sitenin ve projenin gerçek olduğuna dair güçlü kanıtlar barındırıyor.

Suriyeli Cihat Grubu, Fon Toplamak İçin Koin Üretti – Karşınızda SakadaKoin! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Suriyeli Cihat Grubu, Fon Toplamak İçin Koin Üretti – Karşınızda SakadaKoin! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İddia: Tron’un Milyar Dolarlık Merak Konusu Ortağı, ”Çin’in Google’ı” Baidu! Fidye olarak 1 milyon dolarlık Bitcoin ödenen iş adamından kötü haber Flaş kripto para haberleri: Bitcoin’indeki cesur hamle, Ethereum’un boğa piyasası beklentisi, EOS hakkında tartışmalı rapor, BCH kazananı ve daha fazlası… Bitcoin çöküşü, BitMEX’te 90 milyon dolarlık paniğe neden oldu Hackerlar Yakalandı, Fakat Kanun Olmadığı İçin Çalınan XRP’ler Geri Alınamıyor Cardano 5% artışla 0,050189 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır