Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Charles Hoskinson’dan Cardano Vakfına Ağır Eleştiriler!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Charles Hoskinson’dan Cardano Vakfına Ağır Eleştiriler!
Charles Hoskinson’dan Cardano Vakfına Ağır Eleştiriler!Cardano Foundation‘un en önemli isimlerinden olan Charles Hoskinson, yakın zamanda verdiği bir demeçte ADA kripto para biriminin unvanını korurken, Cardano Foundation ile projenin geri kalanını ayırma hakkında konuştu. Cardano Vakfının bir ”kral” tarafından yönetildiğini ve sistemde hiçbir şeffaflık olmadığını belirtti.

Hoskinson’un sözleri Cardano Foundation – IOHK arasındaki tartışmaların başka bir noktasını ortaya çıkardı ki zaten Hoskinson yaklaşık bir yıldır bu noktada çeşitli yorumlarda bulunmaktaydı. Cardano Vakfının, Cardano projesi üzerinde sahip olduğu güçten dolayı, Hoskinson’a Vakfın yaptığı eylemlere ”karışmaması” rica edildiğinde ne söyleyeceği soruldu. Hoskinson bu soruya şu şekilde cevap verdi:

”Ben öncelikle basit sorular sorardım, sizce Vakfın bir kral tarafından yönetilmesi topluluğun yararına mı? Yönetimde toplamda iki kişinin olduğu ve birisinin mutlak güce sahip olup diğerinin sadece evrak işleri ile uğraştığı bir durumda hiçbir kontrol veya bakiye üzerine denetim gerçekleşmiyor. Neden şeffaflığın üzerinde olduğunu düşünüyorsun?”

Hoskinson daha sonra yetkili isimlere ne zaman şeffaflık getirecekleri sorusunu yönelttiğini ve bunun da ötesinde Cardano topluluğunun parası ile sağlanan fonların nerelere gönderildiği hakkında bile bilgi verilmediğini ifade etti.

Cardano Vakfının görevini ciddi bir şekilde ihmal ettiğini düşünen Hoskinson, bir topluluk vakfı olduklarından dolayı insanların onlardan yana beklentileri olduğunu da açıkladı:

”İnsanlar bu ekosisteme paralarını koydu. Karşılanmasını istedikleri talepleri var. Eğer bunları karşıla niyetiniz yoksa ve bununla ilgili risklerden korkuyorsanız, korkak poponuzu bu organizasyondan götürün. Rakiplerim olduğu için size karşı hiçbir saygım veya empatim yok.”

Charles Hoskinson’dan Cardano Vakfına Ağır Eleştiriler! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Charles Hoskinson’dan Cardano Vakfına Ağır Eleştiriler! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Üç kısa vadeli Ripple fiyat tahmini Bitcoin 10.000 doları aştı analistler coştu: Tom Lee dahil analistlerden yeni Bitcoin tahminleri Kredi kartı ile Bitcoin alınan siteler Gümüş Bitcoin’e önemli destek geldi: Artık 39.250’den fazla mağazada! Ünlü kripto analisti uyardı: “Joker senaryosu Bitcoin’i aşağı çekebilir.” 9 Kripto Para Uzmanından 9 Bitcoin Fiyat Tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır