Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar’ın (XLM) Yükselişi Diğer Altcoinlerden Önce Başlayabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar’ın (XLM) Yükselişi Diğer Altcoinlerden Önce Başlayabilir
Stellar’ın (XLM) Yükselişi Diğer Altcoinlerden Önce Başlayabilir

© Reuters.  © Reuters.

Kripto paralar piyasanın toparlanması ile elbette fiyatlanacaklar, Ancak Stelların (XLM) yükselişi diğer altconlere göre daha erken olacak gibi görünüyor.

Stelların (XLM) Yükselişi Diğer Altcoinlerden Önce Başlayabilir

Önelikle şunu hatırlatalım Bitcoin toparlanmadan ilk 20 kriptonun toparlanmasını beklememek gerekiyor. Çünkü BTC sektörün dinamosu… Stellar ise BTC toparladığı zaman ilk olumlu tepkiyi verecek altcoinler arasında yer alıyor.

Stellar Fiyat MomentumuBTC’de yaşanan fiyat kazasından fiyatların tekrar toparlayacağı, defalarca bu dalgalanmaların olacağını sektörde bulununlar bilir. Önemli olan ise Altcoinlerden hangisinin daha önce fiyatlanacağıdır, bu doğrudan kazanç demektir. Stelların en önemli kozlarını hala elinde tutuyor.

ShapeShift gibi ödeme hizmetlerinin XLM fiyatlarını olumlu etkileyeceğini söyleyebilir. sevgi göstereceğini ümit edenler de var. @Lionclaw HQ, XLM anlık ödeme hizmetler entegrasyonunun fiyatlara olumlu yansayıcağını düşünenlerden.

Stelların (XLM) yükselişi konusunda şüpheniz var ise ve beklemek istemiyorsanız arbitraj kazançlarına yönelip, buradanda kazanç elde edebilirsiniz. Kraken üzerinden XLM satın alıp ve KuCoin veya HitBTC’de satış yapabilirsiniz. Bu piyasa koşullarında riske girmek istemeyenler için bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

Şu anda piyasalar kripto paralar için belirsiz ve pek parlakta görünmüyor. Bitcoin’in 6100 doları test etmesi, Altcoinlerin fiyatlarını biraz daha ezecektir. Ancak bir haberin, piyasanın yönünü çevirdiği çok görülmüştür. Stellar’ı takipte kalıp en doğru zamanda alış emrini girmenizi öneririz. Altcoinlerin geneline bakıldığında bir çoğunun ayı piyasasında bile iyi kazaançlar bıraktığını gördük XRP, TRX, ZRX, bunlardan sadece bazıları. Bununla birlikte ADA, XLM, IOTA benzer bir çıkışı henüz yapmadığını hatırlatmak isterim.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar’ın (XLM) Yükselişi Diğer Altcoinlerden Önce Başlayabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tether, 10 günlük sessizliğini bozdu: 100 milyon dolar daha Önemli Gelişme: SEC Ertelerken, Bitcoin ETF’si Japonya’da Alıcılarını Buluyor! Bitcoin 4.000’i Zorluyor Ripple (XRP) İle Facebook, Amazon, Netflix Hisseleri Satın Almaya Yeşil Işık Yakıldı 1 Mayıs kripto paralara uğur getirdi- tüm kriptolar yeşile büründü BitTorrent Token, Güney Kore’nin En Büyük Kripto Para Borsalarından Birinde Listelendi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır