Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar ve Cardano Coinbase’in en güçlü adayı görünsede, ZCash daha önce listelenebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar ve Cardano Coinbase’in en güçlü adayı görünsede, ZCash daha önce listelenebilir
Stellar ve Cardano Coinbase’in en güçlü adayı görünsede, ZCash daha önce listelenebilir

© Reuters.  © Reuters.

Stellar ve Cardano Coinbase ’in en güçlü adayı gibi görünse de, Zcash hepsinden önce Coinbase’de listelenebilir. Coinbase’de listelenen şuan da 9 koin var. Acaba onuncusu hangisi olacak?

Stellar ve Cardano Coinbase de terste kalabilirler

Dünyanın en ünlü kripto para borsası Coinbase de listelenmek, artık bir prestij meselesi haline geldi. Öyle ki herhangi bir kripto para isminin Coinbase ile beraber telaffuz edilmesi bile, kriptonun bir anda değer kazanmasına neden olabiliyor.

Şuan da Coinbase’de listelenmeyen bir çok önemli kripto para var. Bunlar XRP, XLM EOS, Cardano, Tron vb…

Eğer Coinbase perspektifinden bakarsak, kullanım durumları bakımından mümkün olduğunca çok farklı kripto parayı bünyesine katmak istiyor. Ancak bunu şanına yakışır bir şekilde yapmaya çalışıyorlar. Bu da borsanın çok seçici olması anlamına geliyor.

Ancak piyasada Coinbase de listelenmeyi bekleyen bunca koin dururken, Zcash (ZEC) bunların arasından sıyrılıp geçebilir.

Çünkü Zcash hakkında, Coinbase platformunda listelenecek ilk kişisel kripto para kaynağı olacağı yönündeki iddialar etrafta dolanmaya başladı.

Coinbase’in genel vizyonu çok taraflı bir şirket olmak. Bu vizyonla, Zcash’in listelenme iddialarını yan yana koyduğumuzda bu ikilinin birbirine gayet uygun olduğunu görüyoruz. Zcash, Coinbase de listelendiği takdirde, bu hareket Coinbase deki çok yönlülüğe destek sağlayacak bir gelişme olacaktır. Aynı zamanda bu işlem Zcash’in büyüme hedeflerine de uygun düşecektir.

Zcash’i yakından takip etmeye devam edeceğiz. Eğer Zcash, Coinbase de listelenecek olursa birim fiyatında önemli bir artma olabilir. Tabi bu iddialar doğrulanırsa, Coinbase de listelenmek için sırada bekleyen, birçok koini ve yatırımcısını hayal kırıklığına uğratacaktır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar ve Cardano Coinbase’in en güçlü adayı görünsede, ZCash daha önce listelenebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bu Yılın Dördüncü Çeyreğinde Eskiye Kıyasla Daha Çok ICO Düzenlendi ShapeShift CEO’su: Bitcoin ayıları hiç olmadıkları kadar keyifli! En ‘Aktif’ Şekilde Geliştirici Katkısı Alan Proje Ethereum Oldu: Bitcoin İkinci Sırada Amerikan Demans Vakfından Kripto Para Hamlesi Yeni Kripto Para Hacim Bilgisi Ölçütü Kullanıma Sunuldu Arjantin Hükümeti Kripto Para Kullanacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır