Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Delaware Blockchain Kurucusundan Ayrılık Haberi

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Delaware Blockchain Kurucusundan Ayrılık Haberi
Delaware Blockchain Kurucusundan Ayrılık Haberi

Delaware Blockchain Initiative projesinin kurucu müdürü projeden ayrıldı.

 

2 Ocak tarihinde gerçekleştireceği hamleyi Linkedin uygulamasından Andrea Tinianow açıkladı. Ayrıca Tinianow, yeni rolünü, Delaware merkezli bir yönetim danışmanlık firması olan Global Kompass’in baş yenilik sorumlusu olduğunu da ekledi.

Tinianow’un bu yeni görevi, özellikle hukuki, hükümet ve uluslararası meselelerde, blockchain teknolojisi ile alakalı konuların da dahil olduğu hem kamu hemde özel sektördeki organizasyonlar için danışmanlık yapacağını bildirdi.

 

Tinianow’un Delaware Blockchain Initiative’i başlatma konusu ile daha önceden gerçekleştirdiği çalışmaları nedeniyle ayrılışı dikkat çekti. Bu çalışma, Delaware’deki devlet firmalarının çalışmalarını dağıtılmış defter teknolojisi ile saklanmasının önünü açarak yeni yasanın yürürlüğe girmesi doğrultusundaydı.

 

Jack Markel, eski, Delaware Vali’sidir. 2016 yılının Mayıs ayında Markel’in devletin iddialı bir blockchain platformlu uygulamadan yol haritası  çıkardığını duyurmasından bir yıldan uzun süre geçmesi sebebiyle Delaware milletvekilleri geçtiğimiz Temmuz ayında kanunen imzayı attı.

Kaynak: Coindesk

 

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Delaware Blockchain Kurucusundan Ayrılık Haberi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dev İspanyol Bankası BBVA, Blockchain Üzerinde Porsche Holding’e 150 Milyon Avroluk Kredi Verdi! Blockstack Projesi (STX) Nedir? (Üçüncü Bölüm) Londra’da Açılan Bu Barın Müşterileri Bitcoin ile Ödeme Yapabilecekler Altcoin sezonu ufukta mı? Peter Brandt’ten ETH ve XRP yorumu Bitcoin ATM Startup Firmaları İçin ‘İşler Tıkırında’ Gidiyor Türk Bitcoin Platformundan, Ses Getirecek Lansman

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır