Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar Top 10 İçindeki Yerini, Yüzde 8 Üzerinde Büyüme İle İyice Sabitledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar Top 10 İçindeki Yerini, Yüzde 8 Üzerinde Büyüme İle İyice Sabitledi
Stellar Top 10 İçindeki Yerini, Yüzde 8 Üzerinde Büyüme İle İyice SabitlediEylül ayının başında bütün kripto para piyasasının toplam hacmi 230 milyar dolar  seviyesindeydi. İlk haftanın sonlarına doğru, inanılmaz bir düşüş yaşandı ve toplam piyasa hacmi 200 milyar dolara kadar geriledi ve ilerleyen günlerde bu seviyenin bile altına düştü. Basın saatine göre ise, kripto para piyasasının toplam hacmi ciddi bir yeşillenme ile tekrardan 200 milyar dolara geldi.

Geçtiğimiz hafta boyunca, kripto para piyasasının en çok kazandıranları Ethereum ve XRP olmuştu. Eth son 7 gün içerisinde %10’un üzerinde, XRP ise %17’nin üzerinde yükseliş yaşadı.

Hafta boyunca 6. sırada yer alan Stellar Lumens ise, haftaya yükselişle başlayıp, daha sonra düşüş yaşayan kripto para birimlerinden birisi oldu. XLM hafta başında 0,22 dolardan işlem görürken, daha sonra yaşadığı bir düşüş sonrası 0.18 dolara kadar gerilemişti. Ancak bugün yaşanan alt koin yükselişi sonrası, Stellar’da payına düşeni aldı ve top 10 kripto para arasında en çok yükseliş yaşayanlardan birisi oldu.

Stellars gün içinde elde ettiği %8’in üzerine çıkan yükselişle, 0,22 dolara yaklaşmış olsa da, bir kaç saat önce yaşadığı düzeltme sonrası basın saatine göre %6.16’lık yükselişe kadar düştü. Stellar elde ettiği bu yükseliş ile son zamanlarda Litecoin‘e yaklaşan toplam piyasa hacmini tekrardan yükseltti ve basın saatine göre 4 milyar doların üzerine çıkarttı.

Ancak şüphesiz ki bugünün en çok kazandıran kripto para birimi, çift haneli yükseliş grafiği ile XRP oldu.

Stellar Top 10 İçindeki Yerini, Yüzde 8 Üzerinde Büyüme İle İyice Sabitledi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar Top 10 İçindeki Yerini, Yüzde 8 Üzerinde Büyüme İle İyice Sabitledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Fiyat Analizi: ETH Kilit Direnç Seviyeyi Kırabilecek mi? 6 Aralık XRP fiyat analizi: XRP önemli bir destek alanı eşiğinde En Büyük Bitcoin Balinası Konuştu: Piyasayı Endişelendiren Kripto Para Transferlerinin Arka Perdesi Hangi Parite İle Trade Yapmak Daha Fazla Kazandırabilir? Nasdaq’ta Bitcoin ve Ethereum Fiyatı Listelenmeye Başladı! İşte Sıradaki Bitcoin 10.000 Dolar Endişesi Yaşatıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır