Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar fiyat grafiği üçgenin iyice daraldığını gösteriyor, XLM koparmaya çok yakın

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar fiyat grafiği üçgenin iyice daraldığını gösteriyor, XLM koparmaya çok yakın
Stellar fiyat grafiği üçgenin iyice daraldığını gösteriyor, XLM koparmaya çok yakın

2/2


2/2

Stellar fiyat grafiği, Bitcoin(BTC)’e karşı dört gözle beklenen koparmanın eşiğinde. Geçtiğimiz birkaç ay, XLM/BTC’nin simetrik üçgenden çoktan koptuğuna bizi inandırdı. Ama bu yanlış oldu. Ancak, fiyat uzun vadeli trendin üzerinde hareket ediyor ve bir kez bile ihlal etmiyor. Şimdi herkes, Stellar’ın en çok hangi yoldan ayrılacağını merak ediyor.

Stellar fiyat grafiğiTarihsel olarak, fiyatın, simetrik bir üçgene girmeden önceki yönünün, simetrik üçgenden çıktığındaki fiyat yönü olmaya devam ettiğini gördük. Dolayısıyla, Stellar fiyat grafiği incelendiğinde, fiyatın direnç seviyesine ulaşmadan ve simetrik üçgenin içine düşmeden önce arttığını görebiliriz. Bu nedenle, fiyatın yukarı doğru kırılacağını varsaymak mantıklı olacaktır.


XLM/USD grafiği

Stellar (XLM), simetrik üçgenin içindeki Bitcoin (BTC) karşısındaki hareketinin hemen hemen tamamını gerçekleştirmiştir. Daha fazla hareket için yer kalmadı. Aslında, fiyat, Aralık ayına kadar kesin bir yön çizmek zorunda kalacak. Mevsimsellik, Ekim ile Aralık ayları arasında genellikle kripto para birimlerinin yükseliş dönemine işaret ediyor. Bu nedenle, daha önce bir yükselme olabileceğini düşünüyoruz.

Stellar (XLM), son birkaç ay içinde oldukça fazla ilgi gördü. Bu durum, fiyatının 0.21 $’ın altına inmesini zorlaştırdı. İşletmelerin yanı sıra ICO’lar, sadece Stellar (XLM)’ın bir kripto para birimi olarak kullanılmasına değil, aynı zamanda Stellar blokzincirine de ilgi gösterdi. IBM (NYSE:IBM), Stellar’ı (XLM) büyük şirketlerin önüne koymada iyi bir iş çıkarmış gibi görünüyor. Ancak bu durum yeni başlıyor ve yatırımcılar bunu biliyor.


XLM/USD grafiği

Stellar (XLM), önceki boğa koşusu sırasında 1 doların üzerinde bir fiyat buldu. Piyasa aynı yörüngeye devam ederse ve Stellar (XLM) güçlü bir kullanım durumuna sahip olmaya devam ederse, XLM/USD paritesi bir sonraki yükseliş döngüsü boyunca 2 $ seviyesini geçebilir. Stellar (XLM), ABD Doları’na karşı düzeltmesini bitirdi ve şimdi eğilimin tersine döndüğü noktaya geldi. EMA yönü de bu noktada Stellar (XLM) boğalarının lehinedir. 10 günlük EMA,21 günlük EMA‘yı aştı ve fiyat şu anda her ikisinin üzerinde işlem görüyor.

Fiyat, XLM/BTC örneğinde olduğu gibi benzer simetrik bir üçgende işlem görmektedir. Fiyat bu simetrik üçgenden kopacak olsaydı, satın alma emirlerinin çoğunu tetikleyecek ve fiyat beklenenden daha hızlı bir şekilde ralli yapabilecekti.

Stellar (XLM), ABD doları karşısında işlem yaparken simetrik üçgenin içinde kalmak için Aralık ayına kadar zamanı var. Fiyatın 10 günlük EMA‘nın altına düşmesi muhtemel değildir. Ancak şu anda üçgenden çıkma olasılığı da yoktur. Görünürde hiç boğa yok. Ayılar çoğu borsada korkarak koşuyorlar ve şimdiden satış emirlerinin sayısında büyük bir düşüş gördük. Fiyatın yukarı doğru kırılıp kırılmayacağı görülecek. Ancak yönünden bağımsız olarak koparma kesin olacaktır ve muhtemelen aylar boyunca Stellar (XLM)’ınyönünü belirleyecektir.

Diğer Stellar (XLM) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar fiyat grafiği üçgenin iyice daraldığını gösteriyor, XLM koparmaya çok yakın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Altcoin’de Patlama Yaşanacak Hacker’ların iştahı kabardı: Dikkat! kripto paralarınız tehlikede Bulgar Kripto Para Borsasının Sahibi, Suçlu İadesi Kapsamında ABD’ye Gönderilecek Vietnam’ın En Büyük Telekom Şirketi, Blockchain ile İlgili Çalışmalar Yapacak Bitcoin’den Beklenen Atak Gerçekleşti Blockchain Medya Startup’ı Civil, ICO’sunu İptal Etti ve Bütün Paraları İade Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır