Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Calvin Ayre: Bitcoin Cash Tüm Borsalardan Çıkarılması Lazım!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Calvin Ayre: Bitcoin Cash Tüm Borsalardan Çıkarılması Lazım!
Calvin Ayre: Bitcoin Cash Tüm Borsalardan Çıkarılması Lazım!

© Reuters.  © Reuters.

Calvin Ayre, kripto para borsalarına çağrıda bulundu ve tüm kripto para borsalarından BCH’nin çıkarılmasını istedi. Bitcoin Cash‘in arkasında olan ekiplerin bir takım en az 1 kripto para borsası ile ortak olarak çalıştığını ve kripto paraların kötüye gitmesi ve manüplasyonların yaşanması için çalışmalar yaptığını iddia eden Calvin Ayre, kripto para borsalarından Bitcoin Cash’in ”delist” edilmesini istedi. Tüm kripto para borsalarının Bitcoin Cash’e fazla ilgi göstermemesi gerektiğini ve bu kripto paraya yer vermemesini isteyen ünlü isim, 1 kripto para borsasının piyasada yaşananlar konusunda Bitcoin Cash ekibi ile birlikte sorumlu olduğunu ve tüm kötü fiyat görünümlerinin de buna bağlı olarak ortaya çıktığını açıkladı.

Bitcoin Cash ABC Ekibini Suçladı
Bitcoin Cash ABC ekibinin piyasayı böylesine büyük bir kriz ortasında bırakan olayı aylardır planladığını ve bir kripto para borsası ile hareket ettiklerini belirten Calvin Ayre, bu konuyu araştıran yetkililer olduğunu ve bu araştırmalar sonrasında suçlu olanların ortaya çıkarılabilecek olduğu açıklamasında bulundu. Amerikan istihbarat kurumu FBI tarafından ise ortaklık konusunun soruşturulduğu iddia edildi.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Calvin Ayre: Bitcoin Cash Tüm Borsalardan Çıkarılması Lazım! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 5% artışla 5.502,9 seviyesinin üzerine çıktı Coindesk’in Lider Analisti: Ripple Kritik Seviyeyi Aşarsa Fırlayabilir! ABD’nin Dev Şirketlerinden StateFarm Blockchain’i Araştırıyor Dogecoin Bitcoin’e karşı değer kazanabilir, dönüş sinyali veriyor UNICEF’in Fransa Şubesi Kripto Para ile Bağış Almaya Başladı Bu Bitcoin Borsası Aniden Kapandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır