Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasasında Düşüş Var, Çoğu Koin Kırmızıya Büründü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasasında Düşüş Var, Çoğu Koin Kırmızıya Büründü
Kripto Para Piyasasında Düşüş Var, Çoğu Koin Kırmızıya Büründü

2/2


2/2


Kripto para piyasasında sabaha karşı kayda değer bir düşüş yaşandı. Piyasanın en önde gelen koinleri neredeyse bir saat gibi kısa bir süre içerisinde çok ciddi değerler kaybettiler. Bitcoin 6,300$ seviyesinin altını görürken Ethereum da neredeyse 200 dolara kadar geriledi.

Coinmarketcap verilerine baktığımızda piyasadaki en büyük yirmi koinin tamamının değer kaybı yaşadığını görüyoruz.


Kaynak: Coin360
8 Ekim’de 6,600$ düzeyini geçmeyi başaran Bitcoin bugün 6,300$ düzeyine gerilemiş durumda. Bitcoin sabah karşı 6,285$ civarına kadar geriledi ancak şu anda kendini biraz toparlamış ve 6,311$ seviyesine çıkmış durumda. Son yirmi dört saat içerisinde yüzde 4 civarında değer kaybı yaşayan Bitcoin’in haftalık kaybı yüzde 3 oranında.

Ethereum’a baktığımızda da durumun pek iç açıcı olmadığını görüyoruz. Piyasanın en büyük ikinci koini olan Ethereum, son yirmi dört saat içerisinde yüzde 9 oranında düşüş yaşadı ve 200$ seviyesine kadar geriledi. Ancak Ethereum ay geneline baktığımızda yüzde 12 oranında artış yaşadı ve bu oranı hala koruyor.

Piyasanın en büyük üçüncü koini olan XRP son yirmi dört saat içerisinde yüzde 11.41’lik bir düşüş yaşadı. Tıpkı Ethereum gibi kısa süre içerisinde düşüşe geçen XRP an itibariyle 0.42$’dan satılıyor. Hafta geneline baktığımızda ise XRP’nin yaşadığı düşüş oranının yüzde 20’ye kadar vardığını görüyoruz.

Kripto para piyasasının değerinde de gözle görülür bir düşüş var. Piyasa değeri yalnızca yarım saat içerisinde 214 milyar dolardan 205 milyar dolara kadar geriledi. Coinmarketcap verilerine göre piyasanın toplam değeri şu an için 204 milyar dolar.

Kripto Para Piyasasında Düşüş Var, Çoğu Koin Kırmızıya Büründü isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasasında Düşüş Var, Çoğu Koin Kırmızıya Büründü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Arthur Hayes’e Göre, Merkez Bankaları Bitcoin’i Arttırıyor Bitcoin (BTC) Kapsamlı Analizi – Alınır Mı? – Fiyatı Düşer Mi? – Ne Kadar Olacak? ICON 300.000 dolarlık ICX dağıtmaya hazırlanıyor! Y kuşağı Altını değil Bitcoin’i tercih ediyor Bitcoin Fiyat Analizi; 9000 Dolar’a Doğru Emin Adımlar Sıcak Gelişme: ABD Satoshi Nakamoto’nun Kimliğini İfşaladı İddiaları?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır