Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Steem’ Deki İçerikten Para Kazanma Ve İçerik Oluşturucuları

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Steem’ Deki İçerikten Para Kazanma Ve İçerik Oluşturucuları
Steem’ Deki İçerikten Para Kazanma Ve İçerik Oluşturucuları
Steem’ Deki İçerikten Para Kazanma Ve İçerik Oluşturucuları

Çevrimiçi içerik ve yayıncılık endüstrisi her zaman büyük bir gelir kaynağı olarak reklamlara bağımlıdır. Sahipler platformlarını aşırı reklamlar ile para kazanmaya çalıştıklarından okuyucuların bu platformlarda edindikleri tecrübe bir araya getiriyor. Sonuç olarak, birçok İnternet kullanıcısı, reklamların dikkatini dağılmasını önlemek için reklam engelleyici uygulamalar(AdBlock) kullanmaya başvurmuştur. Aynı zamanda sosyal medya platformları, günümüzde bilgi için önemli bir yer haline gelmiştir. Bununla birlikte, bireyler ve hatta yayıncılar için sosyal medya platformlarında içerik paylaşma konusunda teşvik eksikliği, pek çok kişiye, başkalarının yararı için kaliteli içerik göndermeyi reddediyor.

Her iki durumda da, içerik endüstrisinin verimliliğini etkileyen temel faktörler ödüller veya gelirlerdir. Steem, herkese etkileşimde bulunma fırsatı sunan bir blok zincir teknoloji tabanlı sosyal medya platformu sunarak bu sorunları çözmeyi amaçlıyor. Steem platformunun para kazanma katmanı STEEM belirteçleri tarafından yönlendirilir ve platformun yaratıcıları, her katılımcının / kullanıcısının etkileşimleri için ödüllendirilmesini sağlar.

steem-power.png

Steem’in kullanıcı odaklı sosyal medya platformu olan “STEEMIT”, Reddit ve Facebook gibi kullanıcıların ilham kaynağı olmasını sağladı ve kullanıcının mesaj paylaşması, tanıtması ve yorumlaması ve Steem göstergeleri şeklinde ödül kazanmasına izin verdi. Bu şekilde, kullanıcı, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği aracılığıyla çevrimiçi platformlar için değer yaratmanın karşılığında, bir değer paylaşımı kazanır. Platform, ödülleri Steem Power (oy için) ve Steem Dağı olarak dağıtıyor.

Steem belirteçleri şu anda Poloniex, OpenLEdger, Bittrex, HitBTC, ShapeShift ve daha birçok gibi önde gelen platformlarda işlem görüyor. Şifrelemenin değeri ve toplam piyasa değeri, özellikle son iki ayda istikrarlı bir şekilde gelişti. Steem belirteçleri şu anda pazarın kapağında yarım milyondan fazla talimat veriyor. sektöre yetişen içerikten para kazanma kavramıyla Steem, alanındaki öncülerden biri olmak için birçok projeyi zaten yendi ve sektörün geleceğini şekillendirecek durumda.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Steem’ Deki İçerikten Para Kazanma Ve İçerik Oluşturucuları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Blockchain, Saat Sektöründe de Aktif EOS’u egale eden Stellar gözü Bitcoin cash’e dikti! Charlie Lee, halving’ten umudunu kesti: “Litecoin Ağustos ayında düşebilir.” Araştırma: Kuzey Kore, Kripto Paraları Para Aklamak İçin Kullanıyor Birleşik Arap Emirlikleri kripto para yanlısı regülasyon taslağı Fransız Bakan: Blockchain Hükümetimiz İçin Bir Öncelik

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır