Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tim Draper: Bitcoin 2022 de 250.000 Doları Gördüğünde Hükümetlerde Radikal Dönüşümlere Neden Olacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tim Draper: Bitcoin 2022 de 250.000 Doları Gördüğünde Hükümetlerde Radikal Dönüşümlere Neden Olacak
Tim Draper: Bitcoin 2022 de 250.000 Doları Gördüğünde Hükümetlerde Radikal Dönüşümlere Neden Olacak

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin 2022 de 250.000 dolar olur mu? Ünlü bir Bitcoin boğası ve risk sermayesi milyarderi Tim Draper, Bitcoin’in fiyatının 2022 yılına kadar 250.000 $’ı bulacağını iddia ediyor. Draper bu gerçekleştiğinde hükümetlerin de radikal dönüşümler geçireceğini söylüyor. Bitcoin’in yükselmesi hükümetleri nasıl etkileyecek?

Bitcoin 2022 de 250.000 Dolar Olacak ve Blockchain Dünyayı Değiştirecek!Tim Draper daha önce Bitcoin 2022 de 250.000 dolar olacak demişti. Los Angeles’taki Crypto Invest Zirvesi‘nde Draper, bu tahminin sonuna kadar arkasında olduğunu söyledi. Sadece bu iddiayla kalmayıp kripto paraların ve blockchain teknolojisinin dünya çapında bir devrim yaratacağını iddia etti. Draper, Bitcoin‘in hükümetler tarafından desteklenen kağıt paranın politik doğasından farklı olduğunu düşünüyor.

Draper:

“Şu an, 86 trilyon dolar politik para var. Buna “fiat” para birimi diyorlar, ancak ben buna politik para diyorum. Ve küresel, merkezsiz, engelsiz daha iyi bir para birimi tarafından bu para biriminin kökünün yavaş yavaş kurutulacağına inanıyorum. Bu daha iyi para birimi ise Bitcoin’dir. Ve bence Bitcoin en büyük para birimi olacak. ” dedi.

Bu düşünce, ShapeShift CEO’su Erik Voorhees tarafından da desteklendi:

“Bitcoin için 100 yıllık bir enflasyon programı belirlenir: Tüm taraflarca tanınan bu program, şeffaf ve değişmezdir. ABD doları’nın enflasyon programı 1 yılın sonunda bile bilinmemektedir. Ayrıca, şeffaf değildir ve üç ayda bir manipüle edilir. Birinci model matematiksel ve medeni; diğeri, politik ve eskidir.”

Draper’a göre, kriptopara ve blockchain teknolojisi geleneksel paranın değerini silip süpürecek. Ayrıca Draper, bu teknolojinin dünyadaki bütün hükümetlere radikal kararlar aldıracak bir dönüşüm fırsatı sunduğuna inanıyor.

“Hükümetlerin devasa bir dönüşüm geçireceğini düşünüyorum. Bütün teknolojileri bir araya getiriyorsunuz. Küresel ve merkezi olmayan bir paraya sahipsiniz. Bu para artık blockchain adı verilen mükemmel bir defterde. Bu nedenle, tüm bu özel muhasebeye ihtiyacınız yok, çünkü muhasebe çoktan yapıldı.”

“Ve daha sonra akıllı sözleşmeler inşa edebilirsiniz, böylece tüm bu sözleşmeler bulutta inşa edilir, böylece bir sözleşmede olması gereken neyse o olur. Ve sonra tüm bu büyük verilere sahipsiniz. Bu verileri elde etme, verilere yapay zeka ekleme ve karar verme yeteneğine sahipsiniz. Bir bürokratın ne iş yaptığını bir düşünün. Siz bu teknolojiye bütün bürokratların işini yaptırabilirsiniz. Bütün bürokratları yapay zeka, akıllı sözleşmeler ve blokchain ile değiştirebilirsiniz. ”

Draper isabetli tahminleri ile tanınıyor. Daha önce 2017 yılı sonuna kadar bitcoinin 10 bin doları geçeceğini iddia etmişti. Hepimizin bildiği gibi Bitcoin 2017 yılını Draper’in tahminin çok üzerinde rakamlarla kapatmıştı. Tim Draper şimdi de Bitcoin 2022 de 250.000 Doları görecek ve bu teknoloji dünyayı değiştirecek diyor. Zaman Draper’i haklı çıkaracak mı hep birlikte göreceğiz.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tim Draper: Bitcoin 2022 de 250.000 Doları Gördüğünde Hükümetlerde Radikal Dönüşümlere Neden Olacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Diar Araştırması: 2018 Yılında Kripto Para Borsaları ”Rekor İşlem Hacmi” Gördü Diar Araştırması: Bütün ICO’ların Yüzde 70’i Artık ”Sular Altında” Türk Bitcoin Borsasında Güvenlik Açığı İddiası Bitfinex, Tether Gold (XAUt) için marj ticaretini başlattı Ripple’ın Bitcoin Borsası Cobinhood’da Listelenmesi Muzzam Fiyat Artışana Neden Olabilir EOS 15% oranında geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır