Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stabil Koin Savaşları: Poloniex USDC Komisyon Ücretlerini Kaldırdı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stabil Koin Savaşları: Poloniex USDC Komisyon Ücretlerini Kaldırdı!
Stabil Koin Savaşları: Poloniex USDC Komisyon Ücretlerini Kaldırdı!Eğer kaçırdıysanız, dünyanın en büyük ve en eski alt koin borsalarından birisi olan Poloniex,  geçtiğimiz Eylül ayında Circle tarafından satın alındı. Circle temel olarak önemli ve piyasa hacmi bakımından büyük kripto para birimlerinin, itibari para paritelerine sahip olması yönünde çalışmakta olan ve Poloneix’in satın alımı ile token piyasasına daha fazla dalış yapabilme fırsatı elde eden bir firma. Circle geçtiğimiz Eylül ayında da Tether ve Gemini Dollar ile mücadele edbilmek için kendi stabil koin projesini piyasaya sürmüştü.

USD Coin isimli stabil koin, şimdiden dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase üzerinde listelenmeyi başardı ki bunun nedenleri arasında Coinbase’in zaten söz konusu token’in geliştirme konsorsiyumu içerisinde kurucu üyelerinden birisi olması yer alıyor. Tabii ki ekip daha sonra yeni stabil koinlerini kendilerine ait kripto para borsası Poloniex içerisinde de listeledi. Ancak git gide kızışan stabil koin piyasasında, Tether‘in de geçtiğimiz günlerde piyasa hacminde inanılmaz bir düşüş yaşayıp 10. sıraya düşmesinden sonra, bütün stabil koin projeleri kendilerini öne çıkartacak bir yenilik yapmanın peşinde.

Circle’ın bu konudaki hamlesi ise Poloniex kripto para borsası üzerinden trading yapacak kişilerin işlem ücretlerini kaldırmak oldu. Circle tarafından yapılan açıklamaya göre en azından Kasım ayının sonuna kadar Poloniex platformu üzerinden yapılan USDC trading işlemlerinde hiçbir işlem ücreti alınmayacak. Bunun yanı sıra borsada önümüzdeki günlerde hard fork geçirecek olan Bitcoin Cash’in iki versiyonuna karşı USDC paritesi de mevcut.

Stabil Koin Savaşları: Poloniex USDC Komisyon Ücretlerini Kaldırdı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stabil Koin Savaşları: Poloniex USDC Komisyon Ücretlerini Kaldırdı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Lojistik Devi UPS Blockchain Şirketiyle Ortaklık Kurdu HitBTC davasında son durum: “Bitcoin Private (BTCP) coin yakmada başarısız oldu” Cardano Vakfı en önemli güncellemesini piyasaya sürdü Stabil Koin Savaşları: Poloniex USDC Komisyon Ücretlerini Kaldırdı! Tether’in Stabil Koin Piyasasındaki Pazar Payı Yüzde 75’lere Geriledi! İşte 2018 Kripto Para Twitter Savaşları: Vitalik Buterin, John Mcafee, Nouriel Roubini ve Daha Fazlası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır