Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Son Dakika: ZCASH Coinbase Borsasında Listelendi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Son Dakika: ZCASH Coinbase Borsasında Listelendi
Son Dakika: ZCASH Coinbase Borsasında Listelendi


Son Dakika: ZCASH Coinbase Borsasında Listelendi. Coinbase’in yaptığı resmi açıklamada müşyerilerin Coinbase Pro üzerinden ZCASH alım satımına izin verileceği açıklandı. Haberin fiyatlara yansıması şimdilik %15 artış şeklinde oldu. 

ZCASH Coinbase Borsasında ListelendiKripto para ekleme kademeli olarak gerçekleştiği için ilk önce 12 saat içinde deposit işlemlerin açılması bekleniyor. Coin ticarete açıldığında ise ABD, İngiltere, Kanada,  Avrupa Birliği, Singapur ve Avustralya’daki yatırımcılar alım-satım yapabilecek. New York merkezli yatırımcılar ise her zaman olduğu gibi yerel kısıtlamalar gereği işlem yapamayacak.

Firma henüz mobil uygulama üzerinden ne zaman alım-satım işlemlerine başlatılacağına dair bir açıklama yapmadı.

Zcash bilindiği gibi mahremiyet esaslı bir kripto para. Ve mahremiyet esaslı olması gereği kripto borsaları ile entegregasyonu biraz sancılı. O yüzden kripto paranın sorunsuz bir şekilde alım-satıma açılması diğer coinlere göre biraz daha zaman alabilir.


Coinbase Eklenmesinin Piyasalara Etkisi

Grafikte Coinbase listeme haberi sonrası fiyatın nasıl fırladığı görülüyor. Fiyatlar 5 dakika içerisinde %15’lik artış yaşadı. Yazı yayına hazırlandığında  ZCASH 91.10 dolardan işlem görüyordu.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Son Dakika: ZCASH Coinbase Borsasında Listelendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin hakimiyeti 8 ayın en düşüğünde: Altcoin sezonu geldi mi? 2015’ten Bu Yana Bir İlk Yaşanıyor! Bitcoin’de Hedef 8.400 Dolar Olabilir Quoine CEO’su: Bitcoin, 2019’un sonuna kadar en yüksek seviyesini aşacak Initial Exchange Offering (IEO) Nedir? İşte Tüm Detaylar… İddia: Venezuela Emeklilik Maaşlarını Zorla Petro’ya Çeviriyor ABD’li Kripto Para Kullanıcısına 2 Yıl Hapis Cezası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır