Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cryptopia Kripto Para Borsası Alım Satımı Açacağı Tarihi Duyurdu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cryptopia Kripto Para Borsası Alım Satımı Açacağı Tarihi Duyurdu!
Cryptopia Kripto Para Borsası Alım Satımı Açacağı Tarihi Duyurdu!

© Reuters.  © Reuters.

Cryptopia, bir zamanlar önemli bir kripto para borsası iken daha sonra zamanla gözden düşmüş ve çok sayıda ”shitcoin” olarak tabir edilen alt koinin listelendiği bir platform haline gelmişti. Yeni Zelanda tabanlı kripto para borsası geçtiğimiz tarihlerde yaşadığı talihsiz olay ile 2019 yılının hacklenen ilk kripto para borsası unvanını kazandı ve hala tam olarak alım satım işlemlerine geçiş yapamadı.

Borsa yetkilileri geçtiğimiz 14 Mart tarihinde hacklenen koinlerin %35’inin güvenliğini sağladıklarını ve tam olarak hizmete geçmeden önce bunun maksimum seviyeye ulaşması gerektiğini dile getirdiler. 5 Mart tarihinde salt okunur mod bazında borsayı açan Cryptopia yetkilileri, henüz tam olarak alım satım işlemlerini başlatmadı ve birçok müşteri alım satım işlemlerinin yeniden açılmasını beklemekte. Cryptopia’nın kurucu ortaklarından Rob (Hex) Dawson bugün yaptığı bir açıklamada Mart ayının sonuna doğru borsanın yeniden alım ve satım işlemlerine açılabileceğini ifade etti ve müjdeyi verdi.

Hex yaptığı duyurunun içerisinde borsanın yeniden açılma tarihinin yanı sıra müşterilerin artık internet sitesi üzerinden mevcut piyasa emirlerini istedikleri zaman iptal edebileceklerini de belirtti.

Cryptopia Kripto Para Borsası Alım Satımı Açacağı Tarihi Duyurdu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cryptopia Kripto Para Borsası Alım Satımı Açacağı Tarihi Duyurdu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin borsası Bitfinex aniden kapandı Geleneksel Piyasalardan Kripto Paraya %1 Fon Aksa BTC Fiyatı Kaç Dolar Olur? İşte Bitcoin düzeltmesi sonrası popüler analistlerin BTC ve altcoin tahminleri Bitcoin toplamda 11 trilyon dolarlık sermaye aktarımına aracılık etti Ripple (XRP) Boğaları 0.5 Doları Test Edebilecek mi? Gemini’den Silvergate Ağına Katıldık Açıklaması

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır