Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Son Dakika Bitcoin (BTC) Haberleri! Kripto Para Dünyasında Yeni Gelişmeler Neler?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Son Dakika Bitcoin (BTC) Haberleri! Kripto Para Dünyasında Yeni Gelişmeler Neler?
Son Dakika Bitcoin (BTC) Haberleri! Kripto Para Dünyasında Yeni Gelişmeler Neler?

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para dünyasının başlıca kripto para birimleri hakkında, Bitcoinden başlayıp Stellar’a kadar enyeni haberleri sizin için derledik. Son dakika Bitcoin (BTC) haberleri sektör ile kaçırdığınız haberlerin özetleri:

Son dakika Bitcoin (BTC) haberleriBitcoinTom Lee, fundstrat’ın kurucusu ve kripto para dünyasının duayenlerinden, Bitcoin tamamen dipte olduğunu söylüyor. Lee’ye göre Bitcoinnin 6.000 dolarlık seviyesi çok önemli. Bu yılın başlarında Lee ve ekibi Bitcoin için 6.000 dolarlık bir ara oluşacağını öngörmüşler.Böylelikle seviye korunabilecekti.

Bitcoinin bu seviyede sabit kalmasının iyi bir haber olduğunu söylüyor Lee. Bu gördüğümüz düşük fiyata rağmen artık gidişat tersine dönecek diye de ekliyor. Lee’ye göre katalizörler var piyasada. Bu katalizörler büyüyen kriptopara piyasasının altyapısı ve kurumsal yatırımcıların artan oranda piyasayı benimsemesi.

StellarStellar(XLM)’yi temel para birimi olarak kullanan ve hiçbir ücret almayan merkeziyetsiz bir borsa resmen başladı. StellarX kullanıcıların Amerika bankalarından para çekmelerine imkan tanıyor. Şu anda StellarX, içinde Bitcoin, Bitcoincash, Ethereum ve Litecoin olan uzun bir listeye sahip.

MoneroSitemizde daha önce de haberi yapılmıştı. Monero kötü niyetli yazılımlara karşı savaş başlattı.

“Monero ve madenciliğin temellerini açıklayan bir dizi kaynak oluşturduk. Ayrıca, istenmeyen tarayıcı içi madenciliği, sistem madenciliğini ve fidye yazılımlarını durdurmayı / kaldırmayı açıklayan ve bunlara yardımcı olan kaynaklarımız da var.

Web sitesi, bilinçli olarak kesinlikler yeni gelenlere, herkesin anlayabileceği ve böylece hem acemilerin hem de uzmanların takip edebilecekleri harekete geçirici bilgiler sunuyor. Bu talihsiz kötü yazılımların oluşturduğu durumu mümkün olduğu kadar çözmek bizim misyonumuzdur.

               Ethereum, EOS, Ripple and XRP, EtherpartyLondrada yapılan Blockchain Live 2018 oturumuna Ethereum,EOS,Ripple ve XRP liderleri katıldı. Dan Larimer, Joseph Lubin, Marcus Treacher ve Kevin Hobbs, kripto para ve blockchain’in geleceği ve teknolojiyi ana akım haline getirmek için neler yapılabileceğinden konuştular.

Dünyanın geleceğinin blockchain teknolojisine bağlı olmadığını söyleyebilir miyiz? Şimdiden bir çok kurum ve şirket bu sistemi kullanmaya başladıysa, blockchainin geleceği şekillendirme ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Son Dakika Bitcoin (BTC) Haberleri! Kripto Para Dünyasında Yeni Gelişmeler Neler? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Artık Sigorta Tasarruf Fonları için Kullanılabilecek! Lüksemburg’da “Blockchain Bazlı Hisse” Dönemi Yasal Olarak Başladı Dev İddia: “Ripple, XRP’yi Listeletmek İçin Coinbase’e Ödeme Yaptı” Coinbase’de Yaprak Dökümü Sürüyor Tether’e Sürpriz Kullanım Alanı Bitcoin kârını mevduat hesabına kabul etmeyen bankaya 22.5 milyon dolarlık dava

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır