Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Analistler Bakkt ve Bitcoin ETF”leri konusunda uyarıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Analistler Bakkt ve Bitcoin ETF”leri konusunda uyarıyor
Analistler Bakkt ve Bitcoin ETF”leri konusunda uyarıyor

© Reuters.  © Reuters.

Bakkt ve Bitcoin ETF”leri kripto para piyasasında bir artış beklentisinde olan yatırımcılar için iki önemli konu. Bu iki konuda yaşanacak pozitif gelişmeler güçlü bir boğa koşusunu tetikleme potansiyeline sahip. Konuyla ilgili olarak bir analist bu iki konunun kripto para sektörünü önümüzdeki yıllarda nasıl bir büyümeye götüreceğini açıkladı.

Son aylarda yatırımcılar kripto para sektöründe alışık olmadıkları şekilde bir durağanlık ve yatağan seyre şahit oluyorlar. Bitcoin uzun bir süredir 6200 Dolar ile 6800 Dolar arasında salınıp duruyor. Bu devri daim ne yukarı yönlü iyileşme ne de aşağı yönlü bir kırılma yaşamıyor. Herkesin aklındaki soru önümüzdeki bir kaç ay içinde ne olacak?

Bakkt ve Bitcoin ETF’leri 2019’da boğa koşusuna neden olabilirGeçen hafta popüler kripto para analistlerinden Alex Krüger pazarın önümüzdeki bir kaç yıl içinde nasıl bir açılma yaşayacağını açıkladı. Uzmana göre özellikle Bakkt’ın başlaması ve SEC’in Bitcoin ETF’leri ile ilgili olumlu kararı önümüzdeki bir kaç yıla yayılacak bir canlılığı beraberinde getirecek.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Analistler Bakkt ve Bitcoin ETF”leri konusunda uyarıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bakkt Onaylandı, Bitcoin Yükselişe Geçti ! Cryptopia Kripto Para Borsası Tekrardan Alım ve Satım İşlemlerini Başlattı Litecoin Foundation Yöneticisi Xinxi Wang, Proof-of-Work ve Proof-of-Stake Protokollerini Kıyasladı ”ETF’lerin Babası” Reggie Browne: Bitcoin ETF’leri Yakın Bir Zamanda Onaylanmayacak 17 Haziran kripto para piyasaları özeti XRP için 0.5 doların altı mümkün görünüyor mu?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır