Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Shapeshift CEO’su: Facebook, Doları Etkiler

Ana Sayfa » GÜNCEL » Shapeshift CEO’su: Facebook, Doları Etkiler
Shapeshift CEO’su: Facebook, Doları Etkiler


Kripto para sektörünün ünlü borsaları arasında yer alan Shapeshift’in CEO’su olarak görev yapan Erik Voorhees, yaptığı açıklamada Facebook’un kripto para projesi Libra’nın, Amerikan dolarını zayıflatabileceğini ileri sürdü.

Başarılı yönetici, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Libra’nın bu yönüyle çok büyük bir proje olduğunu ifade ederken, şunları söyledi:

”Facebook’un kripto para projesi dünya genelinde bir sürü kişinin ilgisini çekti ve bu durum aslına bakılırsa pek de sürpriz bir şey değil. Burada Amerikan regülatörlerinin sergilediği tavrın satır arasını da iyi okumak gerekiyor. Amerika, şu anda bu konuya gerçekten de çok sert bir şekilde karşı çıkıyor. Çünkü onlar da biliyor ki, bu tarz bir projenin başarıya ulaşması, ABD ekonomisinin temeli olan dolar gücünü sarsabilir.”

Libra ile ilgili olarak son dönemde yapılan yorumlar da genelde bunu ifade ediyor. Ancak Facebook’un son dönemde yaşadığı gizlilik ve veri skandalları ile birlikte, bu durumun nasıl ele alınacağı da başka bir konu. Firma, gerçekten de doları yerle bir etmek istiyorsa bu yönde çok daha efektif bir süreç işlemek zorunda. Aksi takdirde bir kripto para projesinin doları yerle bir etmesi zor gibi duruyor.

Shapeshift CEO’su: Facebook (NASDAQ:FB), Doları Etkiler yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Shapeshift CEO’su: Facebook, Doları Etkiler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte Ethereum Yaratıcısı Vitalik Buterin’in Sahip Olduğu Altcoinler 2019 boğa koşusunda beklenen kripto para hareketleri Avustralya Kripto Para Şirketlerine Özel Bildiri Yayınladı Japonya’nın Devlerinden Fujitsu Bankalara Özel Bir Blockchain Platformu Geliştiriyor Amerikalı kadın, terör örgütü IŞİD’i Bitcoin ile fonladığını itiraf etti Bitcoin 3.650 Doları Geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır