Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Seul Kripto Dostu Ülkelerin Hükümet Yetkilileri İle Toplantı Düzenliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Seul Kripto Dostu Ülkelerin Hükümet Yetkilileri İle Toplantı Düzenliyor
Seul Kripto Dostu Ülkelerin Hükümet Yetkilileri İle Toplantı Düzenliyor

© Reuters.  © Reuters.

Genel olarak kripto dostu olarak bilinen ülkelerin yüksek kademelerdeki hükümet yetkilileri bu ay içerisinde Seul’da bir araya gelecek. Söz konusu toplantının gelecekteki politikanın belirlenmesi adına düzenlendiğini biliniyor.

”Kripto Vadisi” Seul’da Buluşuyor
Estonya, Malta, İsviçre, Litvanya, Singapur ve Hong Kong şehrinin yetkilileri, Blockchain Seul TradeShow bünyesinde bir araya gelecek. Söz konusu etkinlik 17 Eylül ile 19 Eylül arasında yapılacak.

Katılımcılar arasında Estonya Kripto Para Birimi Birliği CEO’su Asse Sauga, Hong Kong Blockchain Birliği eşbaşkanı Tony Tong, Litvanya Cumhuriyeti Maliye Bakanı Vilius Sapoka gibi isimler yer alıyor.

Konferans temel olarak katılım yapan ülkelerin kripto para birimlerini yönetme konusundaki politikaları ile ilgili olacak.

Hükümetler Blockchain Konusunda Ciddileşiyor
Seul’daki toplantı hükümet yetkilileri tarafından katılım gösterilen ilk etkinlik değil. Ağustos ayının başlarında Hindistan‘da ülkenin bugüne kadarki en büyük blockchain etkinliği olan – Uluslararası Blockchain Kongresi düzenlendi ve etkinlik Hyderabad ile Goa şehirlerinde 3 ile 5 Ağustos tarihinde yapıldı.

Hindistan’daki konferansa toplamda 5.000’den fazla insan katıldı ki bunların arasında 200’e yakın hükümet yetkilisi bulunmakta. Etkinlik esnasında çeşitli hükümet yetkilileri ve farklı blockchain kurumları arasında birden çok anlaşma imzalandı.

Etkinliği düzenleyen firmanın CEO’su Abhishek Pitti‘ye göre, bu etkinlik bütün blockchain ve kripto para endüstrisi için devasa bir olay.

Blockchain teknolojisi sadece kripto para birimlerinin alt yapısını oluşturmaktan ziyade, finanstan ticarete, ticaretten sigortacılığa kadar neredeyse aklınıza gelecek bütün alanlarda kullanım olanağına sahip.

The post Seul Kripto Dostu Ülkelerin Hükümet Yetkilileri İle Toplantı Düzenliyor appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Seul Kripto Dostu Ülkelerin Hükümet Yetkilileri İle Toplantı Düzenliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Stabil Koin GUSD, Liquid Kripto Para Borsasında Listelendi GAW Miners Firmasının CEO’su,PayCoin Ponzi Şeması İle Yatırımcıları Kandırdığı İçin 21 Ay Hapis Cezası Aldı! 10 Şubat Litecoin analizi: LTC fiyatı için durum iç açıcı görünmüyor Litecoin (LTC) Hash Rate’i Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde! Bu Ne Anlama Geliyor? John McAfee, Satoshi Nakamoto’nun Kimliğini Açıklamayacak Coinbase Ethereum’a ”KIYAK” mı geçiyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır