Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

ConsenSys’nin Başlattığı Girişim, Sahilleri Temizleyenlere Ödül Olarak ETH Dağıttı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » ConsenSys’nin Başlattığı Girişim, Sahilleri Temizleyenlere Ödül Olarak ETH Dağıttı!
ConsenSys’nin Başlattığı Girişim, Sahilleri Temizleyenlere Ödül Olarak ETH Dağıttı!Ethereum ağının kurucu ortaklarından birisi olan Joseph Lubin‘in firması ConsenSys, merkeziyetsiz uygulama geliştiricisi olan Bounties Network ile ortaklaşa ilginç bir projeye imza attı. ConsenSys Social Impact isimli girişim, sosyal değişim için blockchain çözümleri sundu ve buna katılan kişileri ETH ile ödüllendirdi. Proje ilk olarak Filipinler’deki en kirli sahilleri temizleyen kişiler için Ethereum dağıttı ve görünüşe göre şimdiden bir şeyler değişmeye başladı.

Bounties Network kendi Twitter hesabından paylaştığı bir kaç gönderide, dünya ve çevre için gerçekten de umut vaat eden görüntüler paylaştı ve toplanan çöpleri sergiledi.

Katılımcılara vaat edilen ödüller ise, Ethereum ağı tabanlı halka açık bir defter üzerinden yapıldı. Proje temel olarak yerel toplulukların ve vatandaşların, merkezi bir kurumun işe el atmasını beklemeden merkeziyetsiz teknolojilerle de çevreyi temizlemesini alışkanlık haline getirmesini ve bunun zaman zaman ödüllendirilmesini hedeflemekte.

Bounties Network konu hakkında şunları ifade etti:

”Gelişmiş ülkelerdeki insanlar, Filipinler gibi yerlerde finansal teşviklerin ne kadar önemli olduğunu fark etmiyorlar. Buradaki insanlar bir etki yaratmaya önem veriyor ve bu tip bir girişim onların bütün topluluğunu harekete geçirecektir.”

ConsenSys’nin Başlattığı Girişim, Sahilleri Temizleyenlere Ödül Olarak ETH Dağıttı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

ConsenSys’nin Başlattığı Girişim, Sahilleri Temizleyenlere Ödül Olarak ETH Dağıttı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’nin Komşusundan Turizmde Bitcoin Adımı Rusya Bitcoin Alacak mı? Yetkiliden Açıklama Geldi Bitcoin 4.000 Dolar Seviyesini Her An Görebilir Sıcak Cüzdanlar, Soğuk Cüzdanlar ve Kağıt Cüzdanlar Nedir? Bitcoin balinaları rahatsız: Bitcoin’in yüzde 60’ı harekete geçti, peki bu neyin göstergesi? Brian Kelly: Bitcoin’i Tepeden Almayın, Şimdi Alın!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır