Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sermaye Fonu CEO’su: Bitcoin ve Kripto Paralardan Uzak Durun!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sermaye Fonu CEO’su: Bitcoin ve Kripto Paralardan Uzak Durun!
Sermaye Fonu CEO’su: Bitcoin ve Kripto Paralardan Uzak Durun!2 Ocak tarihinde Nikkei Asian Review tarafından aktarılan bir habere göre, Gateway Partners isimli yatırım fonunun CEO’su, Bitcoin ve kripto para birimlerinden kaçınılması ve bunun yerine daha geleneksel yatırım stratejilerine odaklanılması gerektiğini düşünmekte.

Gateway Partners firması Viswanathan Shankar tarafından yönetilen özel bir danışmanlık şirketi ve sermaye fonu olarak işlem görmekte. Shankar, daha önce de dünyaca ünlü Standard Chartered (LON:STAN) group bünyesinde yöneticilik yapan bir isim. Firma 2019 yılı içerisinde ilk 757 milyon dolarlık fonu ile yatırım yapacağını bildirmişti ve şu sıralar Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Mısır ile çeşitli görüşmeler yapıyor.

Shankar, yakın zamanda Nikkei ile yaptığı röportajda, ”Biz bisküvi peşindeyiz, Bitcoin değil” dedi ve bunu daha sonra ”kripto paralar yerine, daha temel ürün ve hizmetler ile orta sınıfa odaklanmak” olarak açıkladı.

Shankar geçtiğimiz sene yine benzer bir konu ile gündeme gelmişti ve kripto para birimlerine karşı yatırım yapma konusunda yatırımcıları uyarmıştı. Ünlü isim bunun yanı sıra Tesla (NASDAQ:TSLA), Arjantin ve Çin içerisinde ‘BAT’ olarak bilinen internet devi Baidu, e-ticaret devi Alibaba (NYSE:BABA) Group ve Tencent Holdings’e karşı da yatırım yapılmaması gerektiğini vurgulamıştı.

Bunun yanı sıra geçtiğimiz 2 Ocak tarihinde ünlü risk sermayedarı Fred Wilson, kripto para birimlerinin 2019 yılında güvenli bir liman olmayacağını ancak yine de 2019 yılında kripto para birimleri ile gelişmelere tanık olabileceğimizi ifade etmişti.

Sermaye Fonu CEO’su: Bitcoin ve Kripto Paralardan Uzak Durun! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sermaye Fonu CEO’su: Bitcoin ve Kripto Paralardan Uzak Durun! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’dan 200 milyon dolar kâr eden yatırımcıdan altın tavsiyeler Bitcoin’de yukarıda 9 bin aşağıda ise 8 bin dolar en kritik noktalar Büyük borsaların yöneticilerine göre 2020’de Bitcoin Bitcoin 1.000$ Dalgalanmayla Bir Başka ‘Tipik’ Gününü Geride Bıraktı Son Bitcoin Çıkarıldığında Ne Olacak? Fon yöneticisi, Bitcoin’deki çarpıcı rastlantıya dikkat çekiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır