Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sen Misin Bitcoin’i Yerden Yere Vuran? Jordan Belfort’un Şirketine El Konuldu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sen Misin Bitcoin’i Yerden Yere Vuran? Jordan Belfort’un Şirketine El Konuldu!
Sen Misin Bitcoin’i Yerden Yere Vuran? Jordan Belfort’un Şirketine El Konuldu!

© Reuters.  © Reuters.

Jordan Belfort, kripto para dünyasında yakından tanınan isimlerden birisi ve sürekli Bitcoin hakkında olumsuz açıklamalar yapması ile biliniyor. Kripto para birimleri konusunda olumsuz açıklamaları dolayısı ile kripto para sahipleri tarafından sık sık tepki ile karşılaşan ünlü isim, yatırımcıların gelecekte yaptıkları yatırımlardan dolayı çok fazla pişman olabilecek olduklarını ve yatırımlarının değerinin düşeceği ve bir daha tekrar yükselmeyecek olduğuna varan açıklamaları ile tanınıyor. Jordan Belfort, Wall Street’te yaptığı 110 milyon doları bulan dolandırıcılık olayından sonra ise bugün şirketine yetkililer tarafından el konuldu ve şirketin tüm varlıkları yetkililer tarafından süresiz olarak donduruldu.

Bu haber kripto para mecrasında ise kısa süre içerisinde yayıldı ve yatırımcılar bu olaydan sonra ”bu olay dolayısı ile mutluyuz. Bitcoin ve kripto paralar hakkındaki olumsuz açıklamalarından önce kendi yaptığın işlere bakmalısın” diyerek Jordan Belfort’e tepki gösterdi. Yatırımcıları sürekli olumsuz olarak eleştiren isim, yakın gelecekte dolandırıcılık dolayısı ile hapis cezası alabilir mi? Belirsiz. Bitcoin sahipleri ise olayı yakından izleyerek ilgi gösteriyor ve takip ediyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sen Misin Bitcoin’i Yerden Yere Vuran? Jordan Belfort’un Şirketine El Konuldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple CTO’su Schwartz: XRP’nin Fiyatı Ripple ve Forte Projelerinin Başarısına Bağlı! Binance araştırdı: Yarılanma, Litecoin’i nasıl etkileyecek? Kaç Kişi Bitcoin Kullanıyor? Ripple balinaları harekette: Milyonlarca XRP taşındı! Coinbase’den Yeni Hamle – LinkedIn Kıdemli Yöneticisi Artık Kripto Para Sektöründe! Binance: Kazançlarımızda Zarar Etmedik!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır