Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

CoinGeek Bitcoin Cash taraflarına ateşkes çağrısı yaptı, yoksa…

Ana Sayfa » GÜNCEL » CoinGeek Bitcoin Cash taraflarına ateşkes çağrısı yaptı, yoksa…
CoinGeek Bitcoin Cash taraflarına ateşkes çağrısı yaptı, yoksa…

© Reuters.  © Reuters.

CoinGeek Ceo’su ve kurucusu Calvin Ayre, Bitcoin Cash taraflarına ateşkes çağrısı yaptı. Peki bu çağrı karşılık bulacak mı? Yoksa piyasa daha da diplere doğru mu batacak?

Calvin Ayre’den Bitcoin Cash taraflarına ateşkes önerisi

Kripto piyasasının Kara Şövalyesi Calvin Ayre kısa bir süre önce Bitcoin Cash için devam eden savaşta taraflara ateşkes teklifinde bulundu.

Bir blog yazısında, CoinGeek‘in sahibi ( CoinGeek; Bitcoin Cash’in en büyük madenci havuzlarından biri) her iki tarafın da birbirlerinin zincirlerine saldırmamasını, zincirlerin kripto pazarında birbirinden bağımsız iki varlık olarak rekabet etmesini teklif etti.

Bu, Ayre’nin “aylardır” savaşa devam edeceğine söz veren son ifadelerinden çok uzak bir şey. Çünkü biliyorsunuz Ayre’de sahibi olduğu CoinGeek-Bitcoin Cash madenci havuzunun gücüyle beraber, Bitcoin Cash SV’nin en önde gelen destekçilerindendi.

Ancak yapılan bu teklife iki taraftan da hiçbir karşılık gelmedi. Ve böylece ağır ayı istilası sonucu, her iki tarafa da çok pahalıya patlamış bir yıpranma savaşı izledik. Bitcoin Cash de bundan nasibini aldı. Bitcoin Cash 2 hafta önceye kadar neredeyse 700 dolar seviyelerine kadar yükselmişti, ancak an itibariyle 230 dolara kadar düştüğünü görüyoruz.

Savaşı, rekabeti ya da başka bir bakış açısıyla danışıklı dövüşü kim kazanır bilinmez ama, bazı kesimlerin bu işlerden ciddi kar ettiği bir gerçek. Hatta durum öyle bir hal aldı ki, zaten diplerde olan piyasaların çok daha aşağı çekileceği yönündeki haberler her tarafı saldı. Bitcoin’e baktığımızda, pazar hacmini 100 milyar dolarlardan 79 milyar dolara düşürdüğünü görüyoruz. Bitcoin bile bu kadar sarsılırken, altcoinlerin bu spekülasyonlara karşı, pozisyonlarını korumaları beklenemez.

Hepinize saygılar sevgiler…

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

CoinGeek Bitcoin Cash taraflarına ateşkes çağrısı yaptı, yoksa… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Piyasa analistinden yatırımcılara altın değerinde tavsiyeler Efsanevi Risk Sermayedarı: ”Nükleer Kripto Para Kışına Yakınız” Kripto Paralar, Yatırımcılar Tether’dan Çıkarken, Yükselişte Bitcoin ve Altcoinlerde şok düşüş Bakkt Warehouse Bitcoin Mevduatlarını Kabul Etmeye Başladı Çin’deki Resmi Blockchain Şirketlerinin Sayısı 200’e Dayandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır