Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Classic ( ETC) tutuyorsan satma bekle, yıl sonuna kadar 100 doları görecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Classic ( ETC) tutuyorsan satma bekle, yıl sonuna kadar 100 doları görecek
Ethereum Classic ( ETC) tutuyorsan satma bekle, yıl sonuna kadar 100 doları görecek

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum Classic, değerini üçe katlayabilir. Bu yüzden, Ethereum Classic ( ETC) tutuyorsan ve satış yapmayı düşünüyorsan, bunu yapmamanız şuan için lehinize. Ethereum Classic uzun süredir güçlü bir kripto para birimi olduğu kanıtladı. Coinbase listeleme duyurusunun ardından, Ethereum Classic topluluğu Coinine sahip çıktı ve güvence vermesine yardımcı oldu. Coinbase, Ethereum Classic’i (ETC) listeleyeceğini açıkladığında, ETC’nin fiyatı ve hacminde çok olumlu bir hava oluştu.

Neden Coinbase Duyurusu, Ethereum Classic (ETC) Fiyatını Arttırdı?Ethereum Classic, haftalık grafikte boğa eğilimine giren birkaç kripto para biriminden biri. Şimdiye kadar, Coinbase bir gün öncesine kadar Coin listesini açıklamıyordu. Bu sefer, Ethereum Classic (ETC) bu tarihten önce ilan edeceğini açıkladı. Bu aynı zamanda yatırımcılara, Coinbase etkisinden dolayı fiyatların yükselmesi öncesinde alım satım yapma fırsatı. Bu nedenle Ethereum Classic ( ETC) tutuyorsan beklemekte fayda var diye düşünüyoruz.

Ethereum Classic ( ETC) tutuyorsan satma!! İşte sebepleriBazı yatırımcılar şimdiden satın alıyorlar ki listelemeden sonra satış yapma fırsatı doğsun. Hatta bazıları bu hamlelerin öngörülmesi ve listelemenin ilan edilmesinden önce bile. Listeleme sonrasında, Ethereum Classic’in fiyatı fırlayacak. Çoğu analistin, öngörüsü Ethereum Classic’in 100 $ seviyesine geleceği yönünde. Fundstrat’ın Tom Lee’si, Ethereum Classic’in yıl bitmeden 70 $ veya daha yüksek bir fiyattan satış yapacağını söyledi.

Ethereum Classic ( ETC) tutuyorsan satma dememizin bir başka nedeni şu; Kabul etseniz de etmeseniz de, Coinbase’in kripto para piyasasında önemli bir etkisi var. Bir kripto para birimi Coinbase’de listelendiğinde, Coinbase kullanıcılarının satın alma olasılığı çok yüksek. Dolayısıyla Coinin pump yapma potansiyeli çok büyük olasılık. Ayrıca, ucuz bir kripto para birimi olduğu potansiyeli göz önünde bulundurulduğunda, yatırımcıların tercih ettiği her zaman iyi bir seçim olabilir. Bu nedenle BCH ve LTC’nin fiyatları Coinbase’de listelendikten sonra devasa rakamlara ulaşmıştı.

Ethereum Classic için artış trendinin olağan olduğunu değerlendiriyoruz. Bu nedenle Ethereum Classic ( ETC) tutuyorsan bekle diyoruz. Çünkü Ethereum Classic bir Ethereum çatalı değil, orijinal Ethereum zincirinde faaliyet gösteren akıllı sözleşmeler platformu. Ethereum Classic önümüzdeki aylarda büyük bir büyüme göstererek yıl sonunda 100 $ + seviyesine ulaşacağı öngörülüyor.

KAYNAK: https://smartereum.com/22363/hold-hold-hold-your-etc-as-ethereum-classic-etc-will-sell-well-above-100-by-the-end-of-2018-ethereum-classic-prediction-news-ethereum-classic-2018-prediction-ethereum-classic-news-today-mon-nov-05/

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Classic ( ETC) tutuyorsan satma bekle, yıl sonuna kadar 100 doları görecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BitGo, Kurumsal Yatırımcılara Sunduğu İmkanları Arttırmaya Devam Ediyor 2017’den hatırlanan Kimchi Primi, Bitcoin’e geri döndü Bitcoin gerçekten ayı piyasasında mı? Bu grafik tersini söylüyor Bitcoin yönünü ararken Bitfinex Borsası Tether’ın  hakimiyetini sonlandırıyor Popüler analist: “Ripple (XRP) 28 dolara ulaşacak!” Son Dakika: Bakkt’tan Bitcoin İçin Müjde Var!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır