Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Santiment Raporu: Bitcoin boğa koşusu için ”ne zaman” değil, ” kim” daha önemli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Santiment Raporu: Bitcoin boğa koşusu için ”ne zaman” değil, ” kim” daha önemli
Santiment Raporu: Bitcoin boğa koşusu için ”ne zaman” değil, ” kim” daha önemli

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin boğa koşusu için hangi faktörler önemli? Veri analiz platformu Santiment, Ethereum tabanlı altkoinlerin bir sonraki boğa piyasasında ön sıralarda olabileceği sonucuna varmış.

Bitcoin boğu koşusu için ”ne zaman” değil, ” kim” daha önemli2018 yılının son iki çeyreği, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Bitcoin ETF onayı, kurumsal yatırım, Bitcoin fiyatı ve boğa piyasasının geri dönüşünü konuşarak geçirildi. Görünüşe göre herkes piyasanın tersine dönmesini bekliyor. Analistler, Bitcoin‘in düşük hacim ve rekor volatilite düşüklüğünün, olumlu olup olmadığını düşünüyorlar.

Santiment’teki analistler, boğa piyasasının zaten yapım aşamasında olduğuna inanıyorlar. Veri analiz platformu, öncelikli olarak kamu blokzinciri faaliyetleri ve sosyal medya duyarlılığı analizine odaklanıyor.

En son yayınlanan sinyaller ile ilgili bülten, bu bakış açısını desteklediğine inandıkları üç ana alanı tartışıyor.

BTC ve ETH‘nin mevcut istikrarı birçok kişi için sıkıcı olabilir. Santiment analistleri geçtiğimiz ay boyunca ERC-20 projelerinin birçoğunun ETH fiyat bağımlılıklarını tamamen kırdığını gözlemlediler. Bu da birçok tokenin artık ETH fiyatına bağlı olarak hareket etmek yerine kendi ritmi ile ilerlediği anlamına geliyor.

Örneğin, dün Basic Attention Token (BAT (LON:BATS)), Coinbase’in listeleyecekleri tokenleri açıkladıktan sonra %25 oranında yükseldi. Bu, altkoinin, yaklaşık iki hafta önce Brave tarayıcısının bir güncellemesinin yayınlanmasında %25’lik bir artış göstermesinin ardından oldu.

Santiment’e göre, MKR ve ZRX de Ethereumdan bağımsız deseni izliyor gibi görünmektedir. Bu sapma, BAT, MKR ve ZRX geleneksel olarak Ethereum fiyatını takip ettiğinden benzersiz bir durumdur.

Zincir aktivitesi ve sosyal medya faaliyetleriSantiment, her bir altkoinin zincir üzerinde güçlü bir aktiviteye sahip olduğunu ve boğa fiyat hareketinin zincir üzerinde açıkça görüldüğünü buldu. Üçüncü boğa ölçütü, her bir tokenin sosyal hacmini çeşitli kripto ilişkili sosyal medyadaki çağrı sayısıyla ölçmek için davranış analizinin oldukça alışılmamış bir gözlemini içermektedir.

Altkoinler günü kurtarabilirBu üç faktörün bir birleşimi, Santiment analizinin, Ethereum blokzincir üzerine inşa edilen kripto para birimi projelerinin, pazarı yavaşça bir boğa koşusuna götürdüğü sonucuna varmasına neden oldu.

Santiment, pazarın tersine dönmeden önce piyasanın başka bir zorluğa düşebileceğini kabul ediyor. Ancak Santiment, boğa piyasasının başladığı sonucuna varmak için piyasa hakkında yeterince emin. Artık Bitcoin boğa koşusu için “ne zaman” başlayacağı değil, “kim ile” başlayacağı sorulmalıdır.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Santiment Raporu: Bitcoin boğa koşusu için ”ne zaman” değil, ” kim” daha önemli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD’de Blockchain ile İlgilenen Eyaletlerin Sayısı Artıyor Bitcoin 30% oranında çakıldı Güçlü Bitcoin Borsasının CEO’su: “Ethereum Hızla 200 Dolara Yükselecek” Colorado Valisi Kripto Para Yasasını Onayladı İtalyan bankası küresel kriz karşısında Bitcoin satmaya başladı Facebook’un Kripto Parası 19 Milyar Dolar Ek Gelir Sağlayabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır