Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bakkt Platformu CEO’su İddialı Konuştu: Kripto Para Piyasası Devrime Hazır Olsun

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bakkt Platformu CEO’su İddialı Konuştu: Kripto Para Piyasası Devrime Hazır Olsun
Bakkt Platformu CEO’su İddialı Konuştu: Kripto Para Piyasası Devrime Hazır OlsunBakkt’ın Coinbase başkan yardımcısı Adam White’ı bünyesine katmasının ardından Forbes dergisine konuşan platformun CEO’su Kelly Loeffler, yaptığı açıklamada kripto para piyasalarında devrimin kapıda olduğunu belirtti.

Temmuz ayında hayata geçeceği açıklandıktan sonra ciddi bir ilgi gören ve birçok kişinin merakla beklediği platformun CEO’su olan Loeffler, kripto para piyasalarını 2000’lerin başındaki enerji piyasasına benzetti. Bakkt platformunun arkasındaki firma olan ve aynı zamanda New York Borsası’nın da sahibi olan ICE’nin, o dönem yaptıkları ile şu anda ciddi bir likit market yarattığını belirten Loeffler, bu durumun bir benzerinin de kripto paralarda yaşanacağına emin olduğunu aktardı.

Bakkt’ın güvenilir olan ve manipülatif olmayan ürünleri listemeyi istediğini ifade eden Loeffler, bu sayede ek bir güvenlik katmanı oluşturmak istediklerini belirterek şunları söyledi:

”Kaliteli bir platform oluşturmak istiyoruz ve bunun da ana maddesi yatırımcıları korumaktır. Bu sayede zararlı şeylerden uzak durmuş olacak ve itibarımızı korumuş olacağız.”

Bu arada Coinbase’den transfer edilen Adam White’ın da kurumsal yatırımcılar noktasında çalışmalar yapacağı ve platformun teknik alt yapısı ile yakından ilgileneceği belirtildi. Yeni bir işte çalışacağı için heyecanlı olduğunu belirten White ise, şunları söyledi:

”Kripto para piyasalarının da elbette kendine has dinamikleri var. Kurumsal yatırımcılar şu anda oyuna girmeyi bekliyor. Biz de bunları bu işin içine dahil etmeliyiz. Bizim için esas olan şey boğa ya da ayı piyasası değil; esas olan şey, kripto para kullanımının ve trasnferlerinin sayısının artması.”

Bakkt Platformu CEO’su İddialı Konuştu: Kripto Para Piyasası Devrime Hazır Olsun isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bakkt Platformu CEO’su İddialı Konuştu: Kripto Para Piyasası Devrime Hazır Olsun - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fransa’da Kripto Paralardan Alınan Vergilerde İndirime Gidildi Kripto para borsası Paribu’da USDT’ye yüksek prim FATF, Kripto Para Endüstrisinin Bugüne Kadarki En Büyük Düşmanı Olabilir! 9 Temmuz kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum Ontology (ONT) Yeni Ortaklık Duyurusu Fiyatları Yukarıya Taşıyabilir Bitcoin 2 Bin Doları Sildi! İşte Ünlü Analistlerin Yeni Bitcoin ve Altcoin Tahminleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır