Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Samsung’un Enerji Dostu Madencilik Ürünü, Sektöre İlaç Gibi Gelebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Samsung’un Enerji Dostu Madencilik Ürünü, Sektöre İlaç Gibi Gelebilir
Samsung’un Enerji Dostu Madencilik Ürünü, Sektöre İlaç Gibi GelebilirKripto para madencilik ekipmanları konusunda son dönemde bir atak yapan Samsung, son olarak enerji tüketimini yüzde 50 oranında azaltacak yeni madencilik ekipmanları üzerinde çalışmalar yaptığını açıkladı.

Ultraviole teknolojisi kullanılarak hazırlanan bu yeni ekipmanların, Samsung’un yeni ürünlerini enerji tasarrufu açısından çok daha efektif bir hale getireceği ifade edilirken, bu durumun da kripto para madencilerinin işine geleceği kaydedildi.

Kripto para madenciliği konusundaki ürünler son derece büyük bir hızda gelişmeye devam ederken, Samsung’un da bu piyasadaki payını arttırmaya çalışması, rekabeti ve opsiyonu arttıracağından ötürü, kripto para madenciliği camiasında son derece olumlu karşılanıyor.

7LPP olarak da adlandırılan bu ürünü, hangi kurumsal müşterilerin kullanacağını şu aşamada açıklamayan Güney Kore merekzli firma, buna karşın ürüne ciddi bir talep olduğunu belirtti.

Konuyla ilgili konuşan Samsung Electronics (KS:005930) satış departmanı başkanı ve pazarlama uzmanı Charlie Bae, şunları söyledi:

”Bu yeni ürünlerimiz madencilik ekipmanları konusunda gerçekten de devrimsel bir teknoloji. Şu anda madencilik sektörü sürekli olarak gelişen ve değişen bir teknoloji. Biz de Samsung olarak bu noktada yaptığımız çalışmalarla adımızdan söz ettirmek istiyoruz. Bu ürün de, bu konudaki vizyonumuzun bir yansıması olarak değerlendirilebilir. Ürünümüzün çeşitli firmalar tarafından farklı amaçlarla kullanılmasını bekliyoruz.”

Madencilikte rekabetin arttığı bugünlerde Samsung gibi bir devin sektördeki yerini arttırmak istemesi, tüm madencilik  camiası için gerçekten de önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Samsung’un Enerji Dostu Madencilik Ürünü, Sektöre İlaç Gibi Gelebilir isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Samsung’un Enerji Dostu Madencilik Ürünü, Sektöre İlaç Gibi Gelebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Monero Madenciliği Yapan Kötü Niyetli Yazılımlar, Bir Yerde Daha Aktif Pekin’in Finansal Regülatörü: Menkul Kıymet Token Arzları, ”Yasa Dışıdır” Tahminleri tutan analist, Bitcoin için 2019 Aralık sonu tahminini paylaştı ABD’nin Wyoming Eyaleti Yerel Kripto Para Sektörüne Öncülük Ediyor Almanya’nın İkinci En Büyük Borsası Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Litecoin Uygulamasını Başlattı Bitcoin Yatırımcıları Kararsız Kaldıklarında Zarar Edebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır