Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance ”Kurumsal Düzeyde” Araştırmalar Yapabilmek İçin, Yeni Araştırma Departmanı Kuruyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance ”Kurumsal Düzeyde” Araştırmalar Yapabilmek İçin, Yeni Araştırma Departmanı Kuruyor
Binance ”Kurumsal Düzeyde” Araştırmalar Yapabilmek İçin, Yeni Araştırma Departmanı Kuruyor8 Kasım tarihinde yapılan bir duyuruya göre, piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, ”kurumsal düzeyde” araştırmalar yapabilmek için yeni bir analiz ve araştırma departmanı kurmaya karar verdi.

Binance kripto para borsasının yeni araştırma departmanı Binance Research, artan şeffaflığı kurumsal düzeydeki araştırmalar için kullanıp, blockchain projeleri için kaliteli ve şeffaf sonuçlar elde etmeyi hedefliyor. Borsa kripto para dünyasındaki kaliteli bilginin arttırılmasını ve bilginin kalitesinin de geliştirilmesini planlamakta.

Binance Research şimdiden iki derinlemesine analiz ve rapor yayımladı. Yeni yayınlanan bu iki rapor akıllı kontratları ve merkeziyetsiz uygulamaları destekleyen merkeziyetsiz blockchain platformları ile, Ethereum‘un ölçeklenebilme problemine eğiliyor.

Binance Research, dünyanın en büyük kripto para borsasının ilk farklı projesi değil. Binance, Ekim ayının başında borsaya yapılan bütün listeleme ücretlerini kendi hayır kuruluşu olan BCF’ye bağışlayacağını duyurmuştu. BCF veya Blockchain Charity Foundation, borsa tarafından yürürlüğe konulan önemli projelerden birisi olmakla beraber, kısa sürede 400 milyon dolar üzerinde bağış elde etmişti. Platform elde ettiği ilk gelirlerle Doğu Uganda bölgesinde yaşanan sel ve erozyon kurbanları için yardım toplamış ve topluluk üyelerinden de takdir almıştı.

Binance ”Kurumsal Düzeyde” Araştırmalar Yapabilmek İçin, Yeni Araştırma Departmanı Kuruyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance ”Kurumsal Düzeyde” Araştırmalar Yapabilmek İçin, Yeni Araştırma Departmanı Kuruyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analist görüşü: Ripple (XRP) fiyatı yükselişin sinyalini veriyor! Dubai, kripto paraların geleceği hakkında endişeli değil Yüzde 90 Değer Kaybeden Altcoinler Fırsat Yaratıyor Mu? Winklevoss İkizlerinin Şirketi, ”Dijital Varlıkları Güvenle Depolamak” İçin Yeni Patent Başvurusunda Bulundu Dark Web’de Uyuşturucu İlaç Satan Hemşire Yakalandı Harmony Listelendi; İlk Gün 7 Kat Kazanç Getirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır