Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

SAFT 20 Milyon Dolar Kazandı

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » SAFT 20 Milyon Dolar Kazandı
SAFT 20 Milyon Dolar Kazandı

Bir ethereum ödemeleri ağı oluşturmak üzere kurulan bir blok zinciri başlatma Circle’ın bir yan kuruluşu, Gelecek Simgeleri (SAFT) satışı için Basit Bir Anlaşma ile 20 milyon dolar kazandı. CENTER olarak anılan işletme, farklı ödeme uygulamalarının, ethereum blok zincirinde verilen işaretlerin kullanılması yoluyla bağlanmasının bir yolunu sağlamayı amaçlıyor. Plan, CENTRE’nin CENT simgesini şebekeye erişmenin yanı sıra ortak bir ulusal para birimini paylaşmayan uygulamaları bağlamak için kullandığı görülüyor.

Fon, ağın geliştirilmesine ve Boston merkezli yeni kurulumdan bağımsız olarak çalışacak kar amacı gütmeyen bir vakıf kurmaya yönelecek. Bir temsilci, 20 milyon dolarlık finansmanın Circle’dan ayrı olarak CENTER yan kuruluşu tarafından tutulduğunu belirtti.

“Bu finansmanın bir sonucu olarak, CENTER Vakfı artık yetenek kazanma, araştırma ve geliştirmeye daha fazla yatırım yapma, ortaklıklar kurma ve Circle’dan bağımsız bir kar amacı gütmeyen varlık haline gelen sermayeye sahip.”

CENTER satışı, hızlandırıcı Y Combinator tarafından kullanılan Gelecek Eşitlik Basit Sözleşmesi (SAFE) sözleşmesine dayanan SAFT’in istihdam edildiği en son örnek. Allaire ve Neville, satış tarihinin serbest bırakılmadığı CENT simgelerinin halka açık bir satışının öncesinde geldiğini yazdı.

Kaynak:

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

SAFT 20 Milyon Dolar Kazandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve Kripto Para Ticareti Yaparken Bunlara Dikkat! Ayı piyasasında tokenler can çekişiyor Kripto para fiyatları bu tehlikeli çağrı nedeniyle düşebilir Tron Hakkında Korkutan İddia! CEO Ortalığı Karıştırdı! New York’ta Dev Bir Blockchain Merkezi Açılıyor Ripple fiyat analizi: XRP uyuyan bir boğa mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır