Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Rusya Tekrar Erteledi: Kripto Para Düzenlemeleri Yok!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Rusya Tekrar Erteledi: Kripto Para Düzenlemeleri Yok!
Rusya Tekrar Erteledi: Kripto Para Düzenlemeleri Yok!

© Reuters.  © Reuters.

Türkiye’nin kısa süre içerisinde kripto para düzenlemeleri getirmesi beklenmezken, kripto para birimi yatırımları giderek daha fazla tehdit haline gelmeyi sürdürüyor. Rusya, kripto para düzenlemelerinin geleceği hakkında çok sorunlar yaşayan ve birçok farklı tehdit ve sorun ile karşı karşıya kalan bir ülke. Rusya ekonomisi son yıllarda giderek daha kötü bir ekonomik kriz içerisinde ve halk çok büyük bir kriz içerisinde olmamasına karşılık olarak Putin yönetiminden ABD veya Singapur kadar iyi olmasada ekonomiyi düzeltmesini ve daha iyi bir ekonomi vaat etmesini istiyor.

Rusya bugün yapılan ve iddia edilen yeni kripto para yasaları açıklamaları eğer doğruysa tekrar çok çok kısa süre içerisinde uygulanmasına kesin olarak bakılmayan kripto para yasalarını yine çıkarmayacak. Kripto para yasaları hakkında atılacak olan adımların ne kadar süre içerisinde Rusya’da kripto paraları netliğe kavuşturacak olduğu hakkında ise henüz herhangi bir bilgi edinmek mümkün olacak gibi görünmüyor.

Rusya, ekonomik olarak giderek daha kötü bir duruma gelmeyi engellemek için bir takım adımlar atmak zorunda kalabilir ama bu konuda adım atmamasının veya atamıyor olmasının arkasında farklı farklı sorunlar ve nedenler var.

Haberin devamı: Rusya Tekrar Erteledi: Kripto Para Düzenlemeleri Yok! ilk olarak Bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rusya Tekrar Erteledi: Kripto Para Düzenlemeleri Yok! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

IOTA’nın kurucusu, milyon dolarlık zararı cebinden ödeyecek Bitcoin’de Düşüşü Öngören Analistten Korkutan Tahmin Ripple Akbank Sonrası İsrail’in En Büyük Finans Bürosu ile Ortaklık Kuruyor Büyük kâbus: Yanlışlıkla 20,000 dolardan Bitcoin aldı Güney Kore Bitcoin ve kriptolara yeşil ışık yaktı! 19 Aralık altcoin analizi: XRP, ETH, EOS, BCH

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır