Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Rusya Milli Eğitim Bakanlığı, Sınavlarda Blockchain Kullanacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Rusya Milli Eğitim Bakanlığı, Sınavlarda Blockchain Kullanacak
Rusya Milli Eğitim Bakanlığı, Sınavlarda Blockchain Kullanacak

© Reuters.  © Reuters.

Rusya Milli Eğitim Bakanlığı, USE sınavları için Blockchain teknolojisinden yararlanacak olduklarını açıkladı. Zincir teknolojisinin sınavlarda kullanılmasının takibi kolaylaştıracak olduğunu açıklayan Rusya Milli Eğitim Bakanlığı, bu teknoloji sayesinde sınavlarda performansı yükseltecek olduklarını, birçok takip sorununu tek kalemde çözebilecek olduklarını açıkladı. Blockchain teknolojisinin uzun süredir Rusya’nın takibinde olması ve bu teknoloji hakkında çalışmalar düzenliyor olması zaten ülkenin bir süre sonra Blockchain teknolojisini birçok farklı alanda kullanacak olduğunun bir kanıtıydı.

Rusya, zincir teknolojisini kullanacak
Rusya Milli Eğitim Bakanlığı gelecek seneden itibaren USE sınavlarında Blockchain teknolojisinden yararlanmaya başlayacak olduğunu açıkladı. Rusya Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sınavlar için kullanılacak olan zincir teknolojisinin ne kadar fazla öğrenciyi etkileyeceği ve 2020 yılında test edildikten sonra kullanılmaya devam edilip edilmeyecek olduğu hakkında ise henüz bilgi yok. Kripto paraları kullanan Rusya hükümeti, kripto paraların gelecekte Rusya’da daha çok kullanılabilecek olduğunu düşünüyor ve bugünden bazı çalışmalar düzenleyerek kripto paralar hakkında yeni önlemler almayı sürdürüyor. Bitcoin kadar Blockchain teknolojisi de Rus hükümetinin ilgisini çekiyor.

Bu içerik ilk olarak Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rusya Milli Eğitim Bakanlığı, Sınavlarda Blockchain Kullanacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ile Fidye Ödenen Ünlü Yönetici, Ölü Bulundu Hindistanlı Küçük Kıza İçi Kripto Para Dolu Ledger Donanım Cüzdanı Hediye Ettiler! Twitter CEO’sunun Bitcoin Destekli Ödeme Uygulaması, Apple’daki En Popüler 2. Uygulama Yatırımcılar endişeli: Binance kapalı olduğunda Bitcoin nasıl etkilenecek? Binance Hacim Konusunda Diğer Borsalara Fark Attı! Sıcak Gündem: BancorX, EOS, Bitmain, Ripple, Stellar haberleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır