Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Tabanı Token BAT, Brave Tarayıcısının Kripto Para Programı Sonrası Yükseliş Yaşadı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Tabanı Token BAT, Brave Tarayıcısının Kripto Para Programı Sonrası Yükseliş Yaşadı
Ethereum Tabanı Token BAT, Brave Tarayıcısının Kripto Para Programı Sonrası Yükseliş Yaşadı

2/2


2/2


Genel olarak bütün kripto para piyasası 19 Ekim Cuma gibi normal bir düşüş yaşadı ki bunların başını Bitcoin ve diğer yüksek hacimli kripto para birimleri çekiyor. Ethereum tabanlı bir token olan BAT (LON:BATS) ise, piyasanın yer çekimsel çekişine karşı koyup çift haneli yükseliş yaşayan nadir kripto para birimlerinden birisi oldu.

Ethereum Token’i BAT, İki Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı
Basic Attention Token (BAT), ICO yoluyla fonlanan internet tarayıcısı Brave’in platform tokeni olarak ifade edilebilir. Brave tarayıcısı temel olarak internetin geleneksel reklamcılık modelini değiştirmek için piyasaya sürülen bir platform.

BAT geçtiğimiz Perşembe gününün çoğunluğunda 0,215 doların altında işlem gördü ve bu trendine Cuma sabahına kadar devam etti. Türkiye saatine göre 12:30 itibariyle BAT’ın fiyatı birden 0,235 dolara sıçradı ve daha sonra Ağustos ayından beri elde ettiği en yüksek nokta olan 0,25 doları gördü.


BAT zirveye çıktıktan sonra çoğu kripto para birimi gibi düzeltme yaşadı ancak basın saatine göre hala çift haneli kazanımlarını sürdürüyor. BAT’ bu yazının kaleme alındığı dakikalarda %11.91 yükseliş ile 0,231495 dolardan işlem görüyor ve toplam 231 milyon doların üzerinde piyasa hacmine sahip.

BAT’ın yükselişine sebep olabilecek potansiyel olaylar arasında en güçlüsü, Brave Rewards programının tam sürüme geçmeden önceki aşaması olan beta versiyonuna girmiş olması. Söz konusu program yayıncıların ve diğer içerik üreticilerinin yaptıkları çalışmalar ile BAT şeklinde ödeme alabilmelerini sağlayacak. Kullanıcılar istedikleri zaman sahip oldukları tokenleri yerel itibari para birimlerine çevirebilecekler.

Ethereum Tabanı Token BAT, Brave Tarayıcısının Kripto Para Programı Sonrası Yükseliş Yaşadı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Tabanı Token BAT, Brave Tarayıcısının Kripto Para Programı Sonrası Yükseliş Yaşadı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Londra’da Açılan Bu Barın Müşterileri Bitcoin ile Ödeme Yapabilecekler Son 5 yılda kripto sektöründeki ilk 10 kripto para çok değişti! İşte liste: Ünlü analist: ”Bitcoin ayısı öldü! BTC 100 bin dolara ulaşacak.” Ethereum 2% artışla 311,71 seviyesinin üzerine çıktı Bir Bitcoin Yardım Projesi Venezuela Vatandaşlarına 1 Milyon Dolar Toplamayı Hedefliyor! Ünlü şirketten inanılmaz Bitcoin ve altcoin tahmini: 100 bin dolar geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır