Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bloomberg analistinden ürkütücü Bitcoin tahmini!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bloomberg analistinden ürkütücü Bitcoin tahmini!
Bloomberg analistinden ürkütücü Bitcoin tahmini!

© Reuters.  © Reuters.

Bloomberg analistelerinden ürkütücü Bitcoin tahmini geldi. Bloomberg’e göre henüz piyasalar en kötü senaryoyu yaşamadı. Eğer haklı çıkarlarsa daha kötü günler bizi bekliyor.

Bloomberg’den ürkütücü Bitcoin tahmini!Bloomberg, kripto meraklılarını en kötüsü için hazır olması için uyardı. Kurum, Bitcoin fiyatının 1,500 dolara kadar düşebileceğini tahmşninde bulundu. Bu rakam şu anki BTC fiyatının tam %70 azalması demek!

Kripto yatırımcısı ve analisti olan Travis Kling, piyasaların mevcut halini düşünmekten geceleri gözüne uyku girmediğini söylüyor. Bitcoin Cash hard fork’una ateş püskürüyor.

“Biri bana, Bitcoin Cash piyasaların canına okuyacak deseydi, muhtemelen dostum çok mu içtin derdim.. Bitcoin Cash hard Fork’un tüm piyasaları etkileyeceğini kim tahmin edebilirdi ki!”

Bloomberg Baş Analisti Mike McGlone, kripto piyasalarında şu an yaşanan kaosun baş sorumlusu, hard fork‘tan önce Bitcoin Cash fiyatının pump’lanması olduğunu söyledi.

McGlone açıklamalarına şöyle devam etti:

Pump hareketi bir kaç hafta önce başladı, ancak piyasalar eski ve güzel günlerinden çok uzaktı. Piyasaya giren para hızla geri çekildi. Bu durum zaten ayakta zor duran piyasanın altını oydu. Ve sonuç ortada… Ayı piyasasının hüküm sürdüğü zamanlarda böyle sorumsuz hareketler yangın çıkarır. Ve bir kez yangın çıktığında artık tek başınıza kontrol edemezsiniz!

Ayı piyasası, kripto paraların sadece fiyatlarını etkilemedi aynı zamanda sektör ile ilgili tüm faliyetleri de etkiledi. ABD merkezli GPU üreticisi Nvidia, kripto madencilik cihazlarında dik düşüşün meydana geldiğini açıkladı.

Rob Sluymer, Fundstrat Global Advisors’ın analisti, fiyatların kendini tekrar toparlamasının beklediğimizden uzun sürebileceğini belirtti. Aynı şirketin kurucu ortağı Tom Lee, 2018 yıl sonu 25,000 dolar olan Bitcoin hedefini revize ederek 15,000 dolara çekti.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bloomberg analistinden ürkütücü Bitcoin tahmini! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brave, Büyümeye Devam Ediyor Kadir Has Blockchain Fest’te Kaliteli Blockchain Toplulukları Oluşturmak İçin Gerekenler Konuşuldu Zcash’in şirketi, ilk çeyrek için zarar açıkladı Büyük parabolik rallide Bitcoin 7.000 dolar kapısında… Sırada 8.000 dolar mı var? Augur, İlk Büyük Güncellemesine Hazırlanıyor Ethereum geliştiricileri, gizli bir güncelleme ile geliyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır