Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver: Kripto Para Piyasasındaki Fiyat Düşüşleri Gerçek Kullanıcıları Etkilememeli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver: Kripto Para Piyasasındaki Fiyat Düşüşleri Gerçek Kullanıcıları Etkilememeli
Roger Ver: Kripto Para Piyasasındaki Fiyat Düşüşleri Gerçek Kullanıcıları EtkilememeliKripto para birimlerinin Kasım ayı başından beri bindiği bu hız treni, yakın zamanda duracak gibi gözükmüyor. Kasım ayının ilk haftası piyasa yükselişle gözünü açmış olsa da, daha sonra iki hafta aralıksız bir düşüş dönemine geçildi ve 26 Kasım Pazartesi gününden itibaren bazı kripto para birimleri uzun süredir ilk defa yeşili gördü.

Yine de, basın saatine göre neredeyse piyasa hacmi açısından top 10 içerisinde yer alan kripto para biriminin hepsi, tekrar düşüşe geçti ve piyasa kızıla büründü. Düşüşü arkasındaki en büyük tetikleyici olarak görülen Bitcoin Cash’in ünlü ismi Roger Ver ise, yapılan hard fork ve genel olarak kripto para piyasası hakkında konuştu.

Bitcoin Cash ABC‘nin, BCH sembolünü almasına ve Bitcoin Cash SV‘nin başka bir token olarak listelenmesine değinen Roger Ver, şunları aktardı:

”Halk tarafından yaygın olarak Bitcoin ABC‘nin kabul edildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Coinbase ve Kraken ve Bitcoin.com’un gerçek Bitcoin Cash olarak ABC’yi seçmesi mutluluk verici.”

Daha sonra Bitcoin’in. 4.000 doların altına inmesi hakkında da konuşan Ver, söz konusu düşüşün doğal olduğunu ve fiyat düşüşlerinin gerçek kullanıcılar için etkili olmaması gerektiğine vurgu yaptı. Ver’e göre kripto para birimlerinin gerçek kullanım yönü, bunun ekonomiyi yönlendirmede yaptığı yardımda yatmakta:

”Kripto para birimleri ile ilgili bütün bu spekülatif şeyler tam bir saçmalık. Kripto para birimlerinin bütün olayı daha fazla insanın bunu kullanmasında yatıyor. ”

Roger Ver: Kripto Para Piyasasındaki Fiyat Düşüşleri Gerçek Kullanıcıları Etkilememeli isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver: Kripto Para Piyasasındaki Fiyat Düşüşleri Gerçek Kullanıcıları Etkilememeli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin dip veya çöküş: Analistler Bitcoin’de kan kaybını öngörüyor İsrail’deki ICO’lar 2018’de 600 Milyon Dolar Topladı Venezuela, Petro Kripto Para Birimini Ülkedeki Konut Problemini Çözmek İçin Kullanacak ”Kripto Paralardaki Düşüş 2019 Sonuna Kadar Sürebilir, Sonrası Yükseliş!” Hindistan Hükümeti Destekli Program Kripto Para ve Blockchain Dersi Verecek! BitMart Birinci Doğum Gününü 315 Bitcoin Ödül ile Kutluyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır