Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mike Novogratz: 2019’un 1. ve 2. Çeyreğinde Yeni Bitcoin Zirveleri Göreceğiz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mike Novogratz: 2019’un 1. ve 2. Çeyreğinde Yeni Bitcoin Zirveleri Göreceğiz
Mike Novogratz: 2019’un 1. ve 2. Çeyreğinde Yeni Bitcoin Zirveleri Göreceğiz

© Reuters. © Reuters.

2019’un 1. ve 2. çeyreğinde yeni Bitcoin zirveleri göreceğiz iddiasında bulunan Mike Novogratz, Galaksi Yatırım Ortaklığı’nın Kurucusu ve tam bir Bitcoin uzmanı. Bloomberg TV’ye yaptığı açıklama Bitcoin’i takip eden milyonlarca yatırımcıya tekrar bir umut ışığı oldu.

2019’un 1. ve 2. Çeyreğinde Yeni Bitcoin ZirveleriMike Novograts Bitcoin konusunda en iyimser uzmanlardan birisi. Kendisi Eylül ortalarında yaşananları tam bir dip dalgası olarak tanımlamıştı. Şu anda fiyatların iyi bir ivme kazanıp yukarılara doğru çıkmasının ise zaman alacağını söylüyor. Bu ivmeyi yaratacak olanın da kripto para dünyasına 2019 yılında girmeyi planlayan kurumsal yatırımcılar olacağını iddia ediyor.

“Bana göre 2019’un 1. ve 2. çeyreğinde yeni Bitcoin zirveleri göreceğiz çünkü pek çok kurumun 2019 planında kripto para dünyasına adım atmak var.”

Novogratz’ın konuşma yaptığı gün, Fidelity Yatırım, kripto varlıklar konusunda güvenli bir ortam arayan kurumsal yatırımcılar için sağlam çözümler uygulayacaklarını açıkladı.

Novogratz’a göre bu adım aslında Bitcoin’e yapılmış bir lütuf. Ancak uygulamanın kulanılmadan önce ciddi bir denemeden geçmesi gerekiyor çünkü kurumsal yatırımcılar akın akın bu alana yönelecekler.

“Büyük ihtimal Ocak ayı bu kurumsal yatırımcılar büyük bir atılıma sahne olacak. Bence 1.çeyreğin sonu ve 2. Çeyreğin başı bu atılımların son derece görkemli bir şekilde kripto para dünyasına yansıdığı zamanlar olacak”

Novograts iddiaların epey somut delillere dayandırıyor. Bu alanda uzman diğer kişiler de aslında, çok daha iddialı tahminlerde bulunmaya devam ediyorlar. Fundstrat Global danışmanı Tom Lee her zaman ki gibi Bitcoin’in 25 bin dolar olacağı iddasında ısrarlı. Lee’ye göre Bitcoin eninde sonunda 25 bin doları görecek.

Uzmanların tahminleri ne kadar çeşitlilik gösterse de, bilinen bir şey var ki, onlarca kripto para sevdalısı gözlerini ve kulaklarını Bitcoin haberlerinden ayıramıyor. Futbol maçı izler gibi hop oturup hop kalkan bu kripto para meraklıları, artık havalara uçacakları anı bekliyorlar. Uzmanın dediği gibi 2019’u beklemekten başka çare yok mu acaba?.

Bitcoin yükselişi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mike Novogratz: 2019’un 1. ve 2. Çeyreğinde Yeni Bitcoin Zirveleri Göreceğiz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hosho Group CEO’su: ‘Kripto Para Borsaları Hack Saldırılarına Karşı Ortaklaşa Çalışmalı’ Mahremiyet odaklı güçlü altcoin için kritik tarih yaklaşıyor Venezuela’da Krize Kripto Para Müdahalesi: Kampanya Başlatıldı Lider Kripto Para Birimleri Yatay Seyretmeye Devam Ediyor – Fırtına Öncesi Sessizlik Mi Yaşanıyor? Lightning Network’de yeni bir rekor: 1.000 BTC aşıldı! Ünlü Araştırma Şirketi: XRP’nin Sahip Olduğu Hacim Sahte ve Abartılmış!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır