Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Libra’dan Yeni Bir Satın Alım Hamlesi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Libra’dan Yeni Bir Satın Alım Hamlesi
Libra’dan Yeni Bir Satın Alım Hamlesi

© Reuters.  © Reuters.

Artık Libra’yı açmak için çalışmalarına hız veren Facebook’un, bu noktada yaptığı hamleler de dikkat çekmeye devam ediyor. Stabil kripto parası Libra’yı tam bir ekosistem halinde sunmayı planlayan ve bu yönde. yaptığı çalışmalara devam eden kurum, bu uğurda bir chatbot firmasını da satın alarak bünyesine kattı.

Libra ile ilgili olarak bir yandan regülatör kurumlar ile görüşmelerine devam eden Facebook, öte yandan da bu Libra için gereken hamleleri yapmaya devam ediyor. Müşterilere yapay zeka odaklı chatbot’lar tasarlayan İsrail merkezli firma Servicefriend’i bünyesine kattığı iddia edilen Facebook’un, Libra’nın müşteri hizmetlerini bu odakta oluşturması da bekleniyor.

Konuyla ilgili olarak yapılan yatırım da, Servicefirend’in erken yatırımcılarından birisi olan Robert Sindler tarafından doğrulandı. Daha sonra Facebook, bu konu ile ilgili olarak bir soru yağmurunu tutuldu ve firmadan şu yanıt alındı:

”Şirket olarak dönemsel bazda, küçük küçük teknoloji şirketlerini araştırıyor ve kadromuza katıyoruz. Bu noktada bazı planları ise kamu oyu ile paylaşmayı tercih etmiyoruz. İlginize teşekkür ederiz.”

Facebook’un bu hamlesi, artık eli kucağında olan Libra için son rötuş ve düzenlemelerin yapıldığı yönünde de okunabilecek bir detay oldu.

Libra’dan Yeni Bir Satın Alım Hamlesi yazısı ilk olarak Coinmoz. sitesinde yayınlandı

Devamını Coinmoz Üzerinden Oku

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Libra’dan Yeni Bir Satın Alım Hamlesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in Madencilik Zorluğu, Yüzde 7 Oranında Düştü Binance’in Yaptığı Hard Fork Destek Haberi Sonrası, Bitcoin Cash Yüzde 7’den Fazla Arttı Bitcoin (BTC) ve Kripto Para Fiyatlarındaki Düşüşün Faili Belli Oldu! RBC Analistleri: Facebook’un Kripto Parası GlobalCoin Tarihi Bir Girişim Olabilir Venezuelalı bir Bitcoin madencisinin itirafları Vitalik Buterin’den Çarpıcı Bitcoin SV ve Faketoshi Yorumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır