Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver, İnsanların Neden Bitcoin’den Soğuduğunu Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver, İnsanların Neden Bitcoin’den Soğuduğunu Açıkladı
Roger Ver, İnsanların Neden Bitcoin’den Soğuduğunu AçıkladıBitcoin Cash denince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Roger Ver, B2C2’deki OTC satış departmanı sorumlusu Zane Hackett ile bir sohbet gerçekleştirdi. Ver, sohbette yaptığı açıklamada insanların Bitcoin’den yavaş yavaş Bitcoin Cash’e doğru kaydığını belirtti ve şunları söyledi:

”Bitcoin bir dönem her gönderim başına 50 dolarlık bir meblağ alıyordu. Daha sonra bunu reddettim ve bu durum bana çok saçma gelmeye başladı. Bu parayı vermek istemiyordum ve ETH kullanmaya başladım. Bilgisayar başında düşünmeye başladım, resmen Bitcoin yerine Ethereum kullanıyordum. Bu bana aslında baya trajik geldi. Çünkü Bitcoin’i sürekli olarak savunuyor ve ETH’yi eleştiriyordum. Bitcoin ağındansa ETH ağını kullanmaya başlamam benim için bir hayli enteresan bir olaydı.”

Bitcoin ağındaki insanların ve geliştirici ekibin eksikleri görmezden geldiğini ve sürekli olarak reddettiğini belirten Ver, işlerin çok daha kötüleşmeye başladığını belirtti. Bu durumun da insanları farklı koinlere yönelttiğini belirten Ver, daha sonra şunları ekledi:

”Bitcoin fan boyları daha sonra olayları görmezden gelmeye devam ettiler ve her şey güllük gülüstanlıkmış gibi davranmaya başladılar. Birçok kişi kendi hayal dünyalarında halen bunu savunuyor ancak bununla birlikte hatrı sayılır sayıda insan da Bitcoin’deki gerilemeden ve yerinde saymadan rahatsız. Bu da onları farklı alternatiflere itiyor ve Bitcoin Cash de onlardan birisi.”

Ver, ekip olarak çok sorgulayıcı olduklarını da belirterek, Bitcoin Cash’in Bitcoin’e göre en büyük farkının da bu olduğunu belirtti ve sözlerini noktaladı.

Roger Ver, İnsanların Neden Bitcoin’den Soğuduğunu Açıkladı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver, İnsanların Neden Bitcoin’den Soğuduğunu Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rusya Vatandaşların Altın Öneriyor, Bitcoin’i Yasaklayabilir Ripple Adaptasyonu: 550 Bin Noktada XRP Kabul Edilecek! Google’da Kripto Para Harekatı: Ethereum Kara Listeye Alındı Güney Amerika’nın En Büyük Sosyal Medya Ağı Kripto Şirketine Satıldı Büyük potansiyel barındıran Ethereum 200 dolar sınırında XRP İkinci Çeyrek Raporu Açıklandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır