Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver, İnsanların Neden Bitcoin’den Soğuduğunu Açıkladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver, İnsanların Neden Bitcoin’den Soğuduğunu Açıkladı
Roger Ver, İnsanların Neden Bitcoin’den Soğuduğunu AçıkladıBitcoin Cash denince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Roger Ver, B2C2’deki OTC satış departmanı sorumlusu Zane Hackett ile bir sohbet gerçekleştirdi. Ver, sohbette yaptığı açıklamada insanların Bitcoin’den yavaş yavaş Bitcoin Cash’e doğru kaydığını belirtti ve şunları söyledi:

”Bitcoin bir dönem her gönderim başına 50 dolarlık bir meblağ alıyordu. Daha sonra bunu reddettim ve bu durum bana çok saçma gelmeye başladı. Bu parayı vermek istemiyordum ve ETH kullanmaya başladım. Bilgisayar başında düşünmeye başladım, resmen Bitcoin yerine Ethereum kullanıyordum. Bu bana aslında baya trajik geldi. Çünkü Bitcoin’i sürekli olarak savunuyor ve ETH’yi eleştiriyordum. Bitcoin ağındansa ETH ağını kullanmaya başlamam benim için bir hayli enteresan bir olaydı.”

Bitcoin ağındaki insanların ve geliştirici ekibin eksikleri görmezden geldiğini ve sürekli olarak reddettiğini belirten Ver, işlerin çok daha kötüleşmeye başladığını belirtti. Bu durumun da insanları farklı koinlere yönelttiğini belirten Ver, daha sonra şunları ekledi:

”Bitcoin fan boyları daha sonra olayları görmezden gelmeye devam ettiler ve her şey güllük gülüstanlıkmış gibi davranmaya başladılar. Birçok kişi kendi hayal dünyalarında halen bunu savunuyor ancak bununla birlikte hatrı sayılır sayıda insan da Bitcoin’deki gerilemeden ve yerinde saymadan rahatsız. Bu da onları farklı alternatiflere itiyor ve Bitcoin Cash de onlardan birisi.”

Ver, ekip olarak çok sorgulayıcı olduklarını da belirterek, Bitcoin Cash’in Bitcoin’e göre en büyük farkının da bu olduğunu belirtti ve sözlerini noktaladı.

Roger Ver, İnsanların Neden Bitcoin’den Soğuduğunu Açıkladı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver, İnsanların Neden Bitcoin’den Soğuduğunu Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi’nden çarpıcı Bitcoin ve piyasa açıklaması Eski Trader, Goldman Sachs’e Verdi Veriştirdi: Sektörü Manipüle Ediyorlar, Dediklerini Yapmayın! Bir YouTuber, sadece Bitcoin kullanarak 24 saat geçirdi Tron Ciddi Bir Yükseliş Yaşıyor ve Her An Monero’yu Geçebilir! Poloniex Kripto Para Borsası, Grin’i Listelediğini ve Kazancın Grin Foundation’a Gideceğini Duyurdu! Apple’ın Efsane İsmi Steve Wozniak Bitcoin ve Blok Zinciri Projesi İçin Bu Adımı Atacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır