Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Piyasalarında Gerileme

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Piyasalarında Gerileme
Kripto Para Piyasalarında Gerileme

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasalarında gerileme ve düşüşler yaşandı. Piyasada uzunca bir süredir düşüşlerin etkisi bitmek bilmezken, yatırımcıları üzen yeni gelişme ise Bitcoin fiyatının 24 saat içerisinde bugün sabah saatlerinden hemen sonra 3.700 dolara kadar gerileyip daha sonrasında ise 3.850 dolara kadar çıkması sonrası oldu. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin tekrar 3.500 dolar ve arkasından 3.000 dolar beklentileri yarattığına değinen yatırımcılar, psikolojik olarak yaşadıkları bu sürecin son derece olumsuz olduğunu ve kendi canlarını çok fazla sıkmaya başladığına değinerek, kripto paraların fiyatındaki değişimlerin gelecekte daha fazla artabilecek olduğundan endişe ettiklerini ifade etti.

Bitcoin Fiyatı 3.850 Dolar
Bitcoin fiyatının sabah saatlerinden itibaren 3.850 dolar seviyesinde tutunuyor olması yatırımcılar açısından ”gelecekte daha büyük düşüşler mi olacak? Bitcoin fiyatı hakkında ortaya atılmış 3.500 dolar daha önce görülmeye yakındı ancak görülmedi, bugün tekrar 3.500 dolar endişesini yaşıyor olmak bizi endişelendiriyor.” yorumlarının oranında artışlara neden oldu. Kripto para piyasa toplam piyasa hacmi oranında ise gün içerisinde 4 milyar doları aşan oranlarda değişimler yaşanırken, gün sonuna kadar fiyatın birçok kere değişmesi bekleniyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Piyasalarında Gerileme - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Haftalık Karikatür: Düzenleme Kaygılarıyla Gerileyen Bitcoin Toparlanıyor DECENT, Güney Doğu Asya’daki Oyuncuları ve Geliştiricileri Bağlamak İçin ALAX Store’u Resmen Açtı Bitcoin platformu Bakkt’ın ana şirketinden eBay’e satın alım teklifi Norveç Kripto Hizmet Sağlayıcıları İçin Yeni Kurallar Belirledi Ronie Moas, Bitcoin 2019’da 28.000, 2020’de ise 50 bin dolar olacağına dair bahse girdi! Kripto Sakin; JP Morgan Dijital Para Çıkarıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır