Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver: Bitcoin.com Kendi Borsasını Kurabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver: Bitcoin.com Kendi Borsasını Kurabilir
Roger Ver: Bitcoin.com Kendi Borsasını Kurabilir

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin.com kendi borsasını mı kuruyor? Bitcoin(BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) servis şirketi Bitcoin.com kendi kripto borsasını kurmayı ya da satın almayı planlıyor.

Bitcoin.com Kendi Borsasını mı Kuruyor?Şirketin CEO’su Roger Ver’in Bloomberg ile 9 Ekim’deki röportajında bahsettiğine göre yapılması düşünülen kripto ticaret platformunu Bitcoin.com web sitesine yerleştirilecek. Platformun cüzdan işlemleri ve haberler gibi çeşitli servisleri vasıtasıyla büyük miktarda trafik oluşturması bekleniyor. Ver, Bitcoin.com’un kendi borsası vasıtasıyla platformun her gün on binlerce yeni kullanıcı edineceğini söyledi.

Ver, kendilerine ait borsalarını oluşturmak için bir ortak bulmayı düşündüğünü söyledi.:

“Eğer bunu kendimiz inşa edersek gerçekten çok ucuza mal olacak ve bizim de aslında istediğimiz bu. Fakat bu aralar güvenlik konusunda kendini ispatlamış borsamız yok”

Uzun süredir Bitcoin’e yatırım yapan ve Bitcoin Cash yanlısı Ver, yeni kripto borsasının Bitcoin Cash’i temel para olarak uygulayabileceğini ve bunun da dijital paranın benimsenmesini destekleyeceğini söyledi.

Bitcoin Cash Satoshi Nakomoto’nun manifestosuna daha uygun!Bitcoin Cash evangelisti birkaç defa BCH’nin Satoshi Nakamoto’nun asıl amacına daha uygun olduğunu ve Bitcoin’den daha iyi bir kripto para olduğunu vurguladı.

5 Ekim’deki Delta Zirvesi’nde konuşan Ver, lider kriptonun “artık para gibi kullanışlı olmadığını” iddia etti: “ Dünyayı ekonomik özgürlüğe kavuşturacak tek araç dijital paralardır” vurgusunu yaparak bu amaç gerçekleşene kadar asla vazgeçmeyeceğini söyledi.

Mayıs 2018’de Bitcoin.com, müşterileri Bitcoin yerine Bitcoin Cash almak üzere yanlış yönlendirdiği iddialarını takiben, CoinMarketCap’ı izleyen majör kripto marketlerden sessizce uzaklaştırıldı.

Global ödemelerde BCH’nin benimsenmesinde anlamlı düşüşlerin olduğunu tespit eden bir rapordan sonra ve de BCH fiyatları için bazı kötümser tahminler üzerine Bitcoin Cash ekibi BCH stress test isimli bir test gerçekleştirdiler. Test sonuçlarına göre networkta 2.1 milyonluk işlem, ücretlerde artışa neden olmadı. Toplum odaklı testin amacı Bitcoin Cash mainnetin kapasitesini ve ölçeklendirime derecesini göstermekti .

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver: Bitcoin.com Kendi Borsasını Kurabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

NEO Nasıl Satın Alınır? 4 Adımda NEO Satın Alma Rehberi Bitcoin ATM’leri vergi denetimi altında İşte Bitcoin’i Fiyat Performansı ile Geride Bırakan Altcoinler Walmart, Ripple ortaklarıyla uluslararası bir para transferi pazarı geliştirecek Ripple’dan 170 milyon dolarlık XRP satışı Bitcoin 3.285 Dolara Geriledi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır