Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’dan Afrika Hamlesi: Partnerlik Anlaşması İmzalandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’dan Afrika Hamlesi: Partnerlik Anlaşması İmzalandı
Ripple’dan Afrika Hamlesi: Partnerlik Anlaşması İmzalandıAfrika kıtasının global ekonomideki rolünü ve katkısı arttırmak için kurulmuş bir platform olan Flutterwave ile Ripple arasında bir anlaşma imzalandığı belirtildi.

Birçok farklı sektörden çok sayıda müşterisi olan ödeme sistemi şirketi Flutterwave, Afrika’nın global ekonomideki katkı payını arttırmayı amaçlarken; platformun artık Ripple Blockchain’ini kullanarak Afrika’daki işletmelere daha iyi hizmet sunmayı amaçladığı kaydedildi.

Flutterwave, bu iş birliği anlaşması ile birlikte Afrika kıtasında Ripple odaklı çözümler sunan ilk firma olmayı da başardı. Ripple ağının global çapta kullanımı için de önemli bir gelişme olarak gösterilen bu haber; XRP yatırımcılarını da memnun etmişe benziyor.

Bu hamle ile birlikte artık Afrika’da Flutterwave’in hizmet ettiği birçok işletme, P2P ya da B2B olarak ödemelerini platform aracılığı ile alabilecek. Sistemin entegrasyonu için, Flutterwave’de çeşitli yapısal değişikliklerin yapılacağı ifade edildi. Ripple, dünyanın birçok bölgesinden dev finansal kurumlar ile çalışırken; Afrika gibi şu anda geri kalmış ancak gelişmeye oldukça açık ve yüksek potansiyelli bir bölgede yapılan bu anlaşma; kurumun büyüme planları için oldukça önemli olarak görülüyor.

Şu günlerde düzenlenen SIBOS konferansında da Ripple için oldukça önemli gelişmeler yaşanırken, XRP yatırımcılarının bir gözü de şu anda o konferansta. XRP şu anda bu konferasna pek de iyi bir tepki vermiş değil. Yazının kaleme alındığı dakikalarda 1 XRP yaklaşık 0,45 dolar seviyelerinden kendine alıcı buluyor.

Ripple’dan Afrika Hamlesi: Partnerlik Anlaşması İmzalandı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’dan Afrika Hamlesi: Partnerlik Anlaşması İmzalandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güney Kore’nin Savunma Kolu, Blockchain Projelerini Fonlayacağını Duyurdu Kripto Para Borsası OKEx de Bitcoin SV Tartışmasına Dahil Oldu! Bitcoin Durağan, Bu Altcoinlerse Boğa Koşusuna Hazırlanıyor! Circle’ın Yeni Hedefi 250 Milyon Dolar Yatırım Toplamak CFTC Yöneticisi, Sektörün Kendi Kendini Denetlemesi ve Düzenlemesi Gerektiğini Düşünüyor Bitcoin, Eylül Ayında Nasıl Bir Grafik Çiziyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır