Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Yetkilileri Trump Yönetimi İle Buluştu ve Projeyi Tanıttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Yetkilileri Trump Yönetimi İle Buluştu ve Projeyi Tanıttı
Ripple Yetkilileri Trump Yönetimi İle Buluştu ve Projeyi TanıttıRipple‘ın baş piyasa stratejisti Cory Johnson, sonunda Trump yönetimi ile buluşup Ripple ile XRP‘yi anlatma şansı buldu.

Ripple ilk piyasaya çıkmasından beri bir kaç konu hakkında çok fazla kafa karışıklığına neden olmaktaydı. Cory Johnson’un açıklamalarına göre firmanın temel olarak çözmesi gereken konu, XRP tokeni ve Ripple firmasının ayrı ürünler olduğu. Johnson’a göre şu sıralar iki platform için de en büyük kafa karışıklığı buradan kaynaklanıyor ve bunun sebebi de Ripple’ın konu hakkında medyayı yeterince kullanmamasından kaynaklanmakta.

Trump Yönetimi Ripple Hakkında Ne Düşünüyor?
Johnson’un katıldığı BREAKING kaynağının röportajında konuşulan tek konu şirket hakkındaki kafa karışıklıkları değildi. Kıdemli stratejist bunun yanı sıra Trump yönetimi üyeleri ile Ripple ve kripto para birimleri hakkındaki görüşmesinden de bilgiler verdi. Johnson hükümet yetkilileri ile buluştuğunda pek bir beklentiye sahip olmadığını ancak karşısındaki kişilerin açık fikirlilikleri ve zekice soruları ile şaşkınlığa uğradığını itiraf etti ki aslında bu bile hükümet yetkililerinin kripto paraları nasıl yakından incelediğini kanıtı.

Beyaz Saray temsilcileri Bitcoin‘in madencilik gücünün %80’inin Çin kaynaklı olduğunun ve Ethereum madenciliğinin çoğunluğunun da oradan geldiğini biliyor. Ancak XRP farklı bir konsepte sahip ve madenciliği bulunmuyor. Johnson’un ifadesine göre yetkililer özellikle XRP konusunda konuya oldukça hakim ancak muhabir tarafından görüştüğü kişinin yönetimde ne kadar yüksek bir yere sahip olduğu sorulunca, Johnson konuyu esprili bir şekilde dağıttı ve herhangi bir kesin açıklamada bulunmadı.

Ripple Yetkilileri Trump Yönetimi İle Buluştu ve Projeyi Tanıttı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Yetkilileri Trump Yönetimi İle Buluştu ve Projeyi Tanıttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Goldman Sachs: Bitcoin Fiyatı Artacak Önde Gelen Siber Güvenlik Firması, Lider Kripto Para Borsalarının Güvenliğini Derecelendirdi Lisanslı borsadan Bitcoin boğalarına büyük destek: BTSE Futures 100x’e kadar kaldıraç destekleyecek Alibaba, Blockchain ve IoT Teknolojisini Kullanmaya Başlayacak Konsey: Bitcoin Devasa Yatırım Aracının Yerini Alamaz! Ethereum Madenciliğini Sürdürmek Kar Getirir mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır