Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Listeledi: Decred’da Ciddi Bir Yükseliş Yaşanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Listeledi: Decred’da Ciddi Bir Yükseliş Yaşanıyor
Binance Listeledi: Decred’da Ciddi Bir Yükseliş YaşanıyorDCR/USD paritesinde şu anda büyük bir artış yaşanıyor. Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda bir DCR 50,37 dolardan işlem görürken, koinde %31’lik bir artış var. Decred, aynı zamanda BTC bazında da gün itibariyle yüzde 30’dan fazla değer kazanarak 787 bin Satoshi seviyelerine gelmeyi başardı.

Decred ekibi yaptığı açıklamada Politeia ismi verilen bir sistem üzerinde çalışmalara başladıklarını açıkladı. Bu olayın esas önemli noktası, 570 bin DCR dağıtımı yapılacak. Bu da dolar bazında 27,5 milyon dolar ediyor.

Ayrıca bugün Binance’den gelen haber de, Decred fiyatına tahmin edilebileceği üzere ciddi bir artış yaşadı. Binance, bugün yaptığı açıklama ile DCR koinin borsada listelendiğini duyurdu ve bi anda koinde ciddi artışlar yaşandı.

Decred’ın gün içindeki işlem hacmi, Binance listelemesinin de etkisiyle 48 milyon dolarları gördü. Koin, ayrıca Bittrex, Huobi, Upbit ve diğer bazı borsalarda da listeleniyor.

Son dönemde yaptığı başarılı hamleler ile dikkat çeken DCR’nin Binance listelemesinin ardından önü açık görünüyor. Merakla beklenen boğa piyasasının gelmesi durumunda Decred’ın ulaşacağı seviyeler de merak konusu.

Koin, şu anda popüler veri sitesi Coin Market Cap verilerine göre en değerli kripto paralar sıralamasında 26. basamakta kendine yer buluyor. Decred’ın toplam hacmi ise şu anda 440 milyon dolar olarak görülüypr. 21 milyon adet olan DCR koinlerinin, bu yazının kaleme alındığı dakikalar itibari ile, 8 milyon 690 bin adeti aktif olarak dolaşımda yer alıyor.

Binance Listeledi: Decred’da Ciddi Bir Yükseliş Yaşanıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Listeledi: Decred’da Ciddi Bir Yükseliş Yaşanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Waves dApp Pazarına Hızlı Bir Giriş Yaptı Huobi’nin Madencilik Firması, Üçüncü Çeyrekte Yüzde 287 Büyüdü! Binance Singapur İçerisinde Yeni Bir Kripto Para Borsası Açıyor! En İyi Piyasa Performansını Bitcoin Trust Gösterdi Libra Duruşmasından Önce Bir Yasa Hazırlandı Tom Lee’nin İlginç Bitcoin Analizi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır