Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple (XRP) Vizyonunu Genişletmeye Hazırlanıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple (XRP) Vizyonunu Genişletmeye Hazırlanıyor
Ripple (XRP) Vizyonunu Genişletmeye Hazırlanıyor

© Reuters.  Ripple (XRP) Vizyonunu Genişletmeye Hazırlanıyor© Reuters. Ripple (XRP) Vizyonunu Genişletmeye Hazırlanıyor

Ripple’ın yeni terfi teknoloji müdürü David Schwartz, Ripple (XRP) ve kripto paraların geleceği için vizyonunu genişletiyor.

Schwartz, Forbes ile yapılan yeni bir röportajda, Ripple’ın üç gün veya daha uzun bir süre içinde uluslararası işlemlerini düzenleyen geleneksel küresel ödeme ağı SWIFT ile yollarını ayırmaya yönelik planlarını açıkladı.

“SWIFT gibi bir ödeme ağı oluşturmak istiyoruz. Ancak yerleşimin, paranın gerçek hareketinin, yüzeyin altındaki gerçek tesisatın, merkezi olmayan, açık bir ağ olacağı bir yer. Amaç, görünmez olarak ve bilgi kadar kolay hareket eden paradır.”

Schwartz ayrıca, neden ilk olarak Bitcoin ve kripto paralara çekildiğini ve neden küresel ekonomideki herkes için adil bir oyun alanı yaratma gücüne sahip olduğuna inandığını anlattı.

“Hiçbir banka benimle iş yapmazsa, mahkemede bir duruşma olmuyor, kanunu okumadım ve beni suçlayanlarla yüzleşemiyorum. Yasaları, kolluk kuvvetlerinin sahip olması gereken normal korumalardan herhangi birine sahip olmayan bir şekilde uygularlar. Ve bu, felsefi olarak, beni rahatsız ediyor. ”

Schwartz, 2011’in başlarında Ripple için ilk kodu tasarlamaya başladığında, kripto para biriminin vaat edilip gerçekleştirilemeyeceğini ve XRP’nin uygulanabilir bir ekosistem olma potansiyeline sahip olup olmadığını anlayabilmesinden bir buçuk ay önce başladığını söyledi.

“Amacım başlangıçta doğru olup olmadığını görmek içindi. Ve sonra, muhtemelen bir buçuk ay sonra, ona kanıtladığım noktaya ulaştık. Evet, bu işe yarayacaktı, bu mümkündü ama bunun ne işe yaradığını bilmiyorduk. Yeni bir malzeme icat etmek gibiydi. Gerçekten hafif mi? Gerçekten güçlü mü? Üretilebilir mi? Dayanıklı mı? Ve sonra, tüm bu özelliklere sahip olduğunuzda, bunun için bazı kullanım durumları var mı? ”

Orjinal Forbes makelesine buradan ulaşabilirsiniz.

Ripple (XRP) Vizyonunu Genişletmeye Hazırlanıyor isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple (XRP) Vizyonunu Genişletmeye Hazırlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Mike Novogratz’ın Şirketi, Zorlanan Girişimlere Destek Olmayı Amaçlıyor Bitcoin dip yaptıkça, Nouriel Roubini keyifleniyor En Az 100 Milyonluk Anlaşma! Kraken Yeni Bir Şirketi Satın Aldı Twitter’a Bitcoin emojisi geldi, “Bitcoin” dünya gündemine girdi Bithumb Borsası Orta Doğuya Yayılıyor Balinalar yüksek miktarlarda Ether satarak milyonlarca dolarlık kâr elde ettiler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır