Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bakkt’tan Sonra Bir Şirket Daha: İngiliz Merkezli Platform, Bitcoin Vadelilerini İşleme Sunacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bakkt’tan Sonra Bir Şirket Daha: İngiliz Merkezli Platform, Bitcoin Vadelilerini İşleme Sunacak
Bakkt’tan Sonra Bir Şirket Daha: İngiliz Merkezli Platform, Bitcoin Vadelilerini İşleme SunacakBloomberg’e bir demeç veren İngiltere merkezli Coinfloor EX firmasının CEO’su Mark Lamb, yaptığı açıklamada fiziksel Bitcoin vadeli ürünlerini, Asya piyasasındaki müşterilerine sunmak için, şirketin hummalı bir çalışma içerisinde olduğunu belirtti.

Coin Futures ve Lending Exchange markalarının bir kısaltması olan CoinFLEX olarak yeniden markalaşan platform, şu anda aralarında ünlü isim Roger Ver’in de bulunduğu bir konsorsiyum tarafından sahiplenilmiş durumda.

CoinFLEX’in arkasındaki konsorsiyumda yer alan bir dğer tanıdık isim ise, erken dönem Bitcoin yatırımcısı olan Mike Komaransky. Mark Lamb tarafından liderlik edilecek olan ve Hong Kong’da müşterileri ile buluşmayı bekleyen platform; Bitcoin, Bitcoin Cash ve Ethereum vadeli sözleşmelerini, Asya merkezli müşterileri ile Şubat ayından itibaren paylaşmayı amaçlıyor.

Şirketin CEO’su, Bloomberg’e yaptığı açıklamada verilen vadeli sözleşmelerin fiziksel olacağını ve tüm ödemelerin kripto para cinsinden yapılacağını duyurdu.

CoinFLEX borsasının, yaptığı bu hamle, yakın dönemde ismini çok sık duyduğumuz ve gelecekte de ummayı duyduğumuz dev platform Bakkt ile benzerlikler taşıyor.

Bakkt da, bilindiği üzere, fiziksel vadeli kontratlar sunarak müşterilerine hizmet edecek. Firmanın arkasında New York Borsasının da sahibi olan IE firmasının bulunması da, Bakkt’ın kredibilitesini hiç şüphesiz çok fazla arttıran bir unsur.

Yine tanındık ve bilindik isimlerin arkasında olduğu CoinFLEX platformunun ise, nasıl bir başarı yakalayacağı ve ne kadarlık bir müşteri kitlesine hitap edebileceği de, kafalardaki sorular arasında.

Bakkt’tan Sonra Bir Şirket Daha: İngiliz Merkezli Platform, Bitcoin Vadelilerini İşleme Sunacak isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bakkt’tan Sonra Bir Şirket Daha: İngiliz Merkezli Platform, Bitcoin Vadelilerini İşleme Sunacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung SDS Blockchain’i Hızlandırmanın Yolunu Buldu CME Bitcoin vadelilerinde oluşan “gap” Bitcoin’de manipülasyon endişelerine yol açıyor Bitcoin artık olumsuz gelişmelerden etkilenmiyor: Boğalar kazandı Blockchain Tabanlı Tarayıcı Brave, Özel Cheddar İçeriklerine Ücretsiz Giriş Sunacak! BitMEX CEO’su Arthur Hayes: Bitcoin 2019 Sonunda 10 Bin Dolar Ünlü Finans Figürüne Göre Bitcoin Ralliye Hazırlanıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır